Not enough design - Centrum Inżynierskie "RAPTOR" Sp. z o.o.

Łódź

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Centrum Inżynierskie "RAPTOR" Sp. z o.o.
Centrum Inżynierskie "RAPTOR" Sp. z o.o.
Telefon:
786XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Centrum Inżynierskie „RAPTOR” zostało stworzone przez absolwentów Politechniki Łódzkiej. Tworzy je wykwalifikowana kadra inżynierska, zapewniająca wysoki poziom oferowanych usług. Nasze biuro mieści się w Łodzi na jednej z najdłuższych ulic handlowych w Europie liczącej ponad 4 km – ulicy Piotrkowskiej. Firma została stworzona w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na innowacyjne usługi w kraju i zagranicą.  Obecny rynek potrzebuje ciągłych zmian poprzez optymalizację produkcji, komponentów produkcyjnych a także szybką reakcję aby ograniczyć straty i spełnić plan produkcyjny. Z biegiem rozwoju otworzyliśmy nasz własny zakład produkcyjny, gdzie wykorzystując najnowsze osiągnięcia technologii takie jak druk przestrzenny czy laserowe spiekanie proszków metali, a także klasyczną obróbkę skrawaniem jesteśmy w stanie spełnić wymagania najbardziej wymagających klientów.

Masz pomysł na produkt i brakuje Ci wiedzy? Napisz do nas a na pewno pomożemy.

Centrum Inżynierskie RAPTOR posiada również sklep internetowy, który w swojej ofercie posiada prawie 10 tysięcy produktów.
https://narzedzia-raptor.pl

Słowa kluczowe: Projektowanie inżynierskie, prototypowanie, druk 3D, toczenie, frezowanie, produkcja seryjna, produkcja na zamówienie, patenty, wzory użytkowe,
Realizacje
Zdjęcia i grafika (4)
 • https://narzedzia-raptor.pl
  https://narzedzia-raptor.pl Cena Powyżej 5000 zł
  Artykuły Ogrodnicze Elektronarzędzia i Narzędzia Spalinowe Narzędzia Pomiarowe Narzędzia Warsztatowe Artykuły Wodno-Kanalizacyjne Drabiny i Rusztowania Chemia Budowlana i Techniczna Wiertła i inne Sprzęt BHP Pneumatyka i Hydraulika Liny, Druty i Łańcuchy Okucia i Zamknięcia dla Domu Spawalnictwo i Lutownictwo Magazyn i Transport Gwoździe, kołki, śruby Maszyny i Urządzenia Wentylacja i Ogrzewanie Materiały Ścierne i Tnące Narzędzia Budowlane Artykuły Elektryczne Narzędzia Malarskie i Glazurnictwo
 • Toczenie Frezowanie
  Toczenie Frezowanie Cena Powyżej 5000 zł
  Zleć nam produkcję swojego detalu konwencjonalnymi metodami wytwarzania jakimi są: frezowanie oraz toczenie. Oferujemy frezowanie detali z metalu oraz tworzyw sztucznych. Dla klientów szukających producenta toczonych elementów - mamy do dyspozycji tokarkę z napędzanymi narzędziami jak i automat z podajnikiem.
 • Projektowanie inżynierskie
  Projektowanie inżynierskie Cena Do 2000 zł
  Oferujemy kompleksowe wykonanie projektów inżynierskich. Przygotujemy projekty maszyn, części lub nowego produktu. Stworzymy za Ciebie dokumentację technologiczną. Chcesz wdrożyć projekt do produkcji? Odtwarzamy części zamienne. Zapraszamy do konsultacji technologicznych z naszymi inżynierami. BEZPŁATNIE!
 • Druk 3D
  Druk 3D Cena Do 100 zł
  Oferujemy prototypowanie oraz wytwarzanie części zamiennych na przemysłowych drukarkach 3D.
Sprzęt i wyposażenie
 • SolodWorks Dassault Systemes
  SolodWorks Dassault Systemes

  SolidWorks 2018

Aktualności
 • Centrum Inżynierskie "RAPTOR" na Industrystock.pl (czerwiec 2018)

  https://www.industrystock.pl/pl/news/detail/11111

Warunki współpracy
 • Zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy kompleksową ofertę. Nastawiamy się na stałą współpracę na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy!

Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()