Caffe Due Sp. Z o.o.

Katowice

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Caffe Due Sp. Z o.o.
Caffe Due Sp. Z o.o.
Telefon:
510XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Dobrze znamy zasady działania i specyfikę podzespołów użytych w budowie poszczególnych ekspresów do kawy różnych producentów. Nie ograniczamy się do napraw maszyn jednego producenta, przez co posiedliśmy wiedzę i zdolności pozwalające "zmierzyć się z każdą maszyną robiącą kawę :)". Często ingerujemy w rozwiązania technologiczne niektórych producentów, gdyż nawet najmniejszą zmiana wystarczy by ekspres do kawy nabrał nowych właściwości, a kawa smakowała jeszcze lepiej.

Nie jesteśmy zwykłym serwisem - nie myślimy standardowo, nie działamy mechanicznie - poznajemy problem, stawiamy diagnozę i cieszymy się perfekcją naszego działania.

Jako jedynii w Polsce jesteśmy autoryzowanym partnerem duńskiej marki Scanomat - lidera w zakresie automatów do kawy. Do dnia dzisiejszego nabyliśmy odpowiednią wiedzę i cieszymy się uznaniem wśród naszych klientów. Jesteśmy dumni że dzięki naszej opiece serwisowej wydłuża się „życie” urządzeń z duszą, wykonanych z dobrych materiałów, z dbałością o szczegóły, będących dowodem na to że ludzie, którzy je stworzyli również kochają to co robią. Chcemy dzielić się wiedzą, zarażać pasją, dobrze wykorzystać nasze doświadczenie...

Słowa kluczowe: Serwis, ekspresy do kawy, kawa, jura, saeco, krups, philips
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()