WWW.BUS-TAXI.COM.PL - BUS-TAXI.COM.PL

Wejherowo

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
BUS-TAXI.COM.PL
BUS-TAXI.COM.PL
Telefon:
722XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Gdańska
84-200

Wejherowo

Podgląd

BUS-TAXI.COM.PL - Oferujemy usługi w zakresie przewozu osób - busem do 7-miu pasażerów oraz PRZEWOZU OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH PORUSZAJĄCYCH SIĘ NA WÓZKU INWALIDZKIM.

Przewóz osób niepełnosprawnych : realizujemy przewóz osób poruszających się na wózkach inwalidzkich specjalnie przystosowanymi do tego celu busami!
Wraz z osobą niepełnosprawną podróżować może do czterech osób (Kierowca + osoba na wózku + 4 osoby towarzyszące), posiadamy również pojazd, którym jesteśmy wstanie przewieźć do 4 osób poruszających się na wózkach inwalidzkich!
Osoba niepełnosprawna może podróżować bez konieczności uciążliwego przesiadania się z wózka na fotel samochodu.
W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 722-342-459

Zamówienie/rezerwacja tel.: 722342459 lub na stronie www.bus-taxi.com.pl po przez formularz w zakładce kontakt.

Słowa kluczowe: Przewóz osób, transport osób, usługi przewozowe, przewóz pracowników, przewożenie osób, przewóz osób niepełnosprawnych, przewóz osób na wózku, transport osób na wózku
Sprzęt i wyposażenie
  • Bus 7+1 |  Busy przystosowane do przewozu osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. www.BUS-TAXI.com.pl | Tel.: 722-342-459
    Bus 7+1 | Busy przystosowane do przewozu osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. www.BUS-TAXI.com.pl | Tel.: 722-342-459

    Posiadamy wygodne pojazdy typu bus 7+1 oraz busy przystosowane do przewozu osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich. Osoba niepełnosprawna może podróżować z nami bez konieczności przesiadania się z wózka. Płatności za kursy przyjmujemy gotówką, kartą lub przelewem* - w przypadku stałych, cyklicznych przejazdów za dany okres! WYSTAWIAMY FAKTURY VAT! Wszystkie pojazdy posiadają licencje TAXI. Prowadzą je uprawnieni kierowcy. Wyposażenie pojazdów spełnia wymagania ustawowe dla pojazdów typu TAXI. Pojazdy mają aktualne ważne badanie techniczne oraz ubezpieczenie oc, nnw. Przewóz osób na wózkach inwalidzkich realizowany jest na atestowanym stanowisku za pomocą atestowanego sprzętu służącego do przewozu osób na wózkach.

Warunki współpracy
  • Godziny pracy: w dyspozycji pod nr tel.: 722-342-459 - Pon-Sob w godz.: od 7:00 do 17:00, całodobowo po wcześniejszej rezerwacji/złożeniu zamówienia.
    *Prosimy o wcześniejszą rezerwację przejazdów - drogą telefoniczną od pon. do pt. w godzinach od 7:00 do 17:00! **Nie wykluczamy bieżącej obsługi w krótkim czasie, jeśli pojazd jest wolny do szybkiej dyspozycji.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()