Brand Active Spółka z o.o.

Rzeszów

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Brand Active Spółka z o.o.
Brand Active Spółka z o.o.
Telefon:
177XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Wprowadzamy sklepy stacjonarne do internetu zapewniając pełne wsparcie technologiczne i merytoryczne. Jako pierwsi w kraju proponujemy miesięczny abonament na sklep internetowy, który zawiera kompleksową obsługę w maksymalnie niskiej cenie: wykonanie sklepu w oparciu o system Shoper, obsługa programistyczna, obsługa graficzna, obsługa marketingowa oraz wsparcie sprzedaży. Jesteśmy praktykami biznesu, ponieważ sami posiadamy sklepy internetowe. Rozwiązania testujemy na sobie, a u klientów wdrażamy te najskuteczniejsze. Obsługiwane przez nas sklepy, sprzedają i przynoszą korzyści finansowe naszym klientom.

Słowa kluczowe: Internet, usługi internetowe, Internet usługi, strony internetowe, strony www
Realizacje
WWW (4)
  • Ico_small_web Yoczook właściciel Yo4u.pl: Otrzymaliśmy kompleksową pomoc przy sklepie internetowym. Od stworzenia samego sklepu, po wsparcie w kwestiach prawnych oraz marketingu. Szybka realizacja i błyskawiczne doradztwo po wdrożeniu sklepu.
  • Ico_small_web Ewelina - właścicielka jeweline.com.pl: Polecam współpracę,zawsze w miłej atmosferze, sklep według oczekiwań, współpraca elastyczna, stałe wsparcie i pomoc nawet rok po wdrożeniu sklepu. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości sprawny kontakt telefoniczny lub mailowy.
  • Ico_small_web Krzysztof - właściciel Bronsy.pl: Poza szczegółową znajomością platformy Shoper Brand Active posiada wiedze z zakresu marketingu i pomógł mi dobrać takie narzędzia wspierające sprzedaż, które nie wymagają dużych nakładów finansowych, a zapewniają wysoką skuteczność.
  • Ico_small_web Nasz autorski sklep.
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()