BoringMedia.pl - Agencja SocialMedia Marketingu

Wrocław

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
BoringMedia.pl - Agencja SocialMedia Marketingu
BoringMedia.pl - Agencja SocialMedia Marketingu
Telefon:
882XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

ZARZĄDZANIE MEDIAMI SPOŁECZNOŚCIOWYMI
Angażowanie społeczności, Twoich przyszłych klientów, to podstawa sukcesu w mediach społecznościowych.

OPRACOWANIE STRATEGII MARKETINGOWEJ
Sukces wymaga świetnej strategii, która umożliwi Ci efektywną komunikację z klientami.

FACEBOOK ADS
Dokładne profilowanie klientów, zapewni Ci zwiększenie sprzedaży i rozwój biznesu.

INSTAGRAM ADS
Medium strickte wizualne, które w łatwy sposób wprowadzi Twoja firmę na wyżyny popularności.

OBSŁUGA GRAFICZNA
Sukces nie przyjdzie łatwo bez profesjonalnej grafiki, całej koncepcji wizualnej Twojej firmy, która będzie spójna i angażująca dla nowych odbiorców.

MARKETING SZEPTANY
Chcesz, by wieść o Twojej firmie rozchodziła się jak wirus i docierała do nowych odbiorców? Mamy spore zaplecze, które wprowadzi Cie w tzw. “viral”.

Słowa kluczowe: Marketing, reklama, agencja reklamowa, agencje reklamowe, kampanie reklamowe, firma marketingowa, kampanie marketingowe
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem (5)
 • Profesjonalne prowadzenie profilu LinkedIN

  Cześć Dariuszu! Z miłą chęcią zajmiemy się zleceniem jakie prezentujesz! Od ponad 5 lat obsługujemy klientów z całej Europy począwszy od partnerów o zasięgach lokalnych, kończąc na zasięgach międzynarodowych. Współpracując z Nami, masz gwarancję rozwoju. Pracujemy dla Ciebie 7 dni w tygodniu. Doskonale rozumiemy, że Wasz rozwój koreluje z długoterminową współpracą. Masz dostęp do naszych: SocialMedia Managerów, Analityków, Strategów ds. Reklamy oraz Copywriterów, którzy przy tworzeniu treści współpracują z naszymi Psychologami Biznesowymi, dając tym samym podświadomy przekaz. Z chęcią porozmawialibyśmy z Tobą o Naszej przyszłej współpracy. Kontakt: hello@boringmedia.pl | +48 882 840 813 | https://boringmedia.pl

  1000 zł
  za całość
 • Marketing w Social Media - Facebook

  Cześć Jakubie! Z miłą chęcią zajmiemy się zleceniem jakie prezentujesz! Od ponad 5 lat obsługujemy klientów z całej Europy począwszy od partnerów o zasięgach lokalnych, kończąc na zasięgach międzynarodowych. Współpracując z Nami, masz gwarancję rozwoju. Pracujemy dla Ciebie 7 dni w tygodniu. Doskonale rozumiemy, że Wasz rozwój koreluje z długoterminową współpracą. Masz dostęp do naszych: SocialMedia Managerów, Analityków, Strategów ds. Reklamy oraz Copywriterów, którzy przy tworzeniu treści współpracują z naszymi Psychologami Biznesowymi, dając tym samym podświadomy przekaz. Z chęcią porozmawialibyśmy z Tobą o Naszej przyszłej współpracy. Kontakt: hello@boringmedia.pl | +48 882 840 813 | https://boringmedia.pl

  1500 zł
  za całość
 • Zwiększenie ruchu w sklepie z obuwiem

  Witamy serdecznie Panie Marcinie! Chcielibyśmy poznać szczegóły Pana zlecenia. Oferujemy pełny dostęp naszych specjalistów: SocialMedia Managerów, Analityków, Grafików, Copywriterów, Działu PR. Swoją pracę wykonujemy z pełnym profesjonalizmem oraz wielką starannością. Jesteśmy agencją, która swoje oddziały ma m.in w Wielkiej Brytanii, Słowacji oraz od bieżącego roku Polsce! Prosilibyśmy o szczegóły na adres: [hello@boringmedia.pl] bądź prosto do naszego prezesa [prezes@boringmedia.pl]. Dziękujemy! :)

  1000 zł
  za całość
 • Stworzenie i administriwanie konta FB oraz konta na INSTAGRAMIE

  Witamy serdecznie Panie Michale! Chcielibyśmy poznać szczegóły Pana zlecenia. Oferujemy pełny dostęp naszych specjalistów: SocialMedia Managerów, Analityków, Grafików, Copywriterów, Działu PR. Swoją pracę wykonujemy z pełnym profesjonalizmem oraz wielką starannością. Jesteśmy agencją, która swoje oddziały ma m.in w Wielkiej Brytanii, Słowacji oraz od bieżącego roku Polsce! Prosilibyśmy o szczegóły na adres: [hello@boringmedia.pl] bądź prosto do naszego prezesa [prezes@boringmedia.pl]. Dziękujemy! :)

  1000 zł
  za całość
 • Prowadzenie kont FB / Linkedin oraz przygotrowanie newsletterów

  Witam Panie Oskarze. Chcielibyśmy poznać szczegóły Pana zlecenia. Oferujemy pełny dostęp naszych specjalistów: SocialMedia Managerów, Analityków, Grafików, Copywriterów, Działu PR. Swoją pracę wykonujemy z pełnym profesjonalizmem oraz wielką starannością. Prosilibyśmy o szczegóły na adres: [hello@boringmedia.pl] bądź prosto do naszego prezesa [prezes@boringmedia.pl]. Dziękujemy! :)

  1000 zł
  za całość