BMC - Beata Walczak

Warszawa

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
BMC - Beata Walczak
BMC - Beata Walczak
Telefon:
570XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Jesteśmy pasjonatami marketingu Internetowego, agencją social media z Warszawy.  
Wybuchowym duetem, którzy przez pryzmat ironii patrzy na otaczająca nas rzeczywistość. Wiecznie uśmiechnięci, dusze towarzystwa i pasjonaci sportu, miłośnicy dobrego jedzenia i muzyki. Właściciele dwóch dużych kotów rasy europejskiej. Z marketingiem internetowym oboje związani od lat.   Ona – specjalista ds. social mediów, przez kilka lat związana z branżą beauty w szczególności z tematem kosmetyków naturalnych. Miłośniczka języka czeskiego, Kafkowskiej prozy i surrealizmu Bułhakowa.  On - oprócz pracy jako manager ds. marketingu umiejętnie i z wielką pasją prowadzi swojego biegowego bloga zarażając swoją historią inne osoby. Pokonuje kolejne kilometry, zbierając nie tylko nowe medale, ale również wspierając wiele akcji charytatywnych.  Pisanie w 3 osobie jest prostsze niż opisywanie siebie … dlatego jeśli chcesz nas poznać – napisz! Na pewno nie pożałujesz!
Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.  Ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta oraz rynku na jakim działa.

Słowa kluczowe: Fanpage, stronyinternetowe,marketing,re klama,PR,copywriting,pisanie,t eksty,prezentacje,grafika,Inst agram,Facebook,strony
Realizacje
Dokumenty i arkusze (1)
  • Jesteśmy pasjonatami marketingu Internetowego, agencją social media z Warszawy. Wybuchowym duetem, którzy przez pryzmat ironii patrzy na otaczająca nas rzeczywistość. Wiecznie uśmiechnięci, dusze towarzystwa i pasjonaci sportu, miłośnicy dobrego jedzenia i muzyki. Właściciele dwóch dużych kotów rasy europejskiej. Z marketingiem internetowym oboje związani od lat. Ona – specjalista ds. social mediów, przez kilka lat związana z branżą beauty w szczególności z tematem kosmetyków naturalnych. Miłośniczka języka czeskiego, Kafkowskiej prozy i surrealizmu Bułhakowa. On - oprócz pracy jako manager ds. marketingu umiejętnie i z wielką pasją prowadzi swojego biegowego bloga zarażając swoją historią inne osoby. Pokonuje kolejne kilometry, zbierając nie tylko nowe medale, ale również wspierając wiele akcji charytatywnych. Pisanie w 3 osobie jest prostsze niż opisywanie siebie … dlatego jeśli chcesz nas poznać – napisz! Na pewno nie pożałujesz! Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta oraz rynku na jakim działa.
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()