Pracujemy na Twój sukces! - BLAZE SOUND & MEDIA

BIAŁYSTOK

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
BLAZE SOUND & MEDIA
BLAZE SOUND & MEDIA
Telefon:
509XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Blaze Sound & Media
Wierzymy, że wykonując wszystkie projekty z pasją, możemy spełnić Twoje marzenia o karierze artystycznej, czy sławie Twojej marki.

Pragniemy pomagać w rozwoju projektów młodych artystów szukających swojej drogi oraz zawodowców, którzy dokładnie wiedzą, czego chcą.

Współpracujemy z dużymi firmami jak i przedsiębiorcami z sektora MŚP.

Oferujemy nagrania wokalne, lektorskie, nagrania instrumentów oraz indywidualną współpracę podczas sesji. Dzięki naszemu doświadczeniu wydobywamy najpiękniejsze brzmienia i skutecznie manewrujemy ścieżkami, aby uzyskać perfekcyjny efekt.

Blaze Sound & Media to firma działająca w studiu nagrań WeM, gdzie nie tylko nagrasz swoją twórczość, ale również dopracujesz ją we współpracy z naszymi doświadczonymi specjalistami w dziedzinie Mixu i Masteringu. Świadczymy również pełen wachlarz usług video, począwszy od prostych klipów do profesjonalnych produkcji filmowych - ograniczeniem jest tylko wyobraźnia. Bogata oferta i atrakcyjny cennik, zależny od zakresu współpracy, czynią naszą firmę idealnym miejscem do spełniania artystycznych marzeń Klientów z Białegostoku, czy nawet całej Polski.

Słowa kluczowe: Usługi audio, studio nagrań, nagrania video, rekonstrukcja uszkodzonych plików audio, udźwiękowienia, studio nagraniowe, studio muzyczne, nagrania lektorskie, video, montaż video, reklama
Realizacje
Zdjęcia i grafika (4)
WWW (1)
Pracownicy
 • Jacek Dziemidowicz
  Jacek Dziemidowicz

  Firma BLAZE SOUND & MEDIA została założona przez realizatora dźwięku Jacka Dziemidowicza, absolwenta Warszawskiej Akademii Filmu i Telewizji oraz Akademii Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku w Warszawie. Współpracuję m.in. z Operą i Filharmonią Podlaską, Studiem WeM oraz wieloma klientami indywidualnymi. Wpółpracowałem także m.in. z Telewizją Polską, Inter Cars S.A. Cenne doświadczenie w branży muzycznej i telewizyjnej pozwala nam na realizację zróżnicowanych projektów - specjalizujemy się także w nagłośnieniu scenicznym, które jest nieodłącznym elementem każdego koncertu i wydarzenia artystycznego. Razem z nami wykonasz także okładkę swojej płyty, nadruki CD oraz inne projekty graficzne, które skutecznie pomogą w odpowiednim zaprezentowaniu Twojej muzycznej twórczości szerszemu gronu odbiorców. Jeżeli masz jakikolwiek problem dotyczący dźwięku lub wizji, skontaktuj się z nami, pomożemy Ci go rozwiązać!

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem (5)
 • Zlecę stworzenie wideo prezentację produktu

  Dzień dobry, jesteśmy w stanie wykonać Pańskie zlecenie. Oferujemy pełny profesjonalizm i dbałość o szczegóły. Zapraszamy do kontaktu.

  3500 zł
  za całość
 • zlece stworzenie sklepu internetowego

  Dzień dobry, nasza firma jest w stanie zrealizować Pańskie zlecenie. Pełny profesjonalizm i dbałość o szczegóły. Koszt usługi wynosi od 3000 tys. w zależności od ilości produktu i oczekiwań. Zapraszam do kontaktu.

  3000 zł
  za całość
 • Nagranie lektora

  Dzień dobry, nasza firma oferuje usługi lektorskie. Koszt realizacji zlecenia wynosi od 230 zł, w zależności od wymagań i ilości tekstu.

  230 zł
  za całość
 • Stowrzenie kampani reklamowej Google Ads dla olejków CBD

  Dzień dobry, jesteśmy firmą realizującą kampanie reklamowe. W dodatku oferujemy kampanię reklamową video – (Facebook, Instagram lub Google ads) jeden film od 500 zł. Nasze usługi obejmują pełny profesjonalizm i dbałość o szczegóły. Zapraszam do kontaktu.

  3000 zł
  za całość
 • Zlecę zaprojektowanie, wdrożenie i prowadzenie facebooka firmowego.

  Dzień dobry, nasza firma może profesjonalnie zrealizować usługi, których państwo poszukują. Koszt realizacji wynosi 400 zł/miesiąc. Zapraszamy do współpracy.

  400 zł
  za usługa