Koszulki to nasza pasja ! - Black Print Sp. z o.o.

Dębica

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Black Print Sp. z o.o.
Black Print Sp. z o.o.
Telefon:
503XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Zajmujemy się wykonywaniem nadruków na odzieży i robimy to najlepiej. Posiadamy bardzo bogaty park maszynowy oraz 12 letnie doświadczenie w branży przez co możemy Ci zaoferować:

- Kornit - druk full color na bawełnie / poliestrze od 1 sztuki. Najnowocześniejsza technika druku cyfrowego - mokro na mokro, nadruk jest bardzo elastyczny, rozciąga się razem z materiałem. Nadruki są o wiele bardziej wytrzymałe niż w przypadku nadruków DTG

- Sublimacja wielkoformatowa - możemy zadrukować koszulkę w 100% (tak zwany full print), bluzę, longsleeve czy kominiarkę. Sublimację wielkoformatową wykonujemy również od 1 sztuki jako nieliczni albo jedyni w Polsce

- Sublimacja - produkujemy hurtowo szeroką gamę kubków takie jak zwykłe, z kolorowymi uszami, magiczne, fluorescencyjne, świecące w ciemności itp. Wykonujemy nadruki na gadżetach takich jak podkładki pod kufle, maty barowe, podkładki pod myszki, breloki, obudowy do popularnych telefonów komórkowych np. Iphone czy Samsung a także na tablety.

- Termotransfer - Mamy możliwość wykonania nadruków na materiale / koszulkach metodą flex/flock, nadruki mogą być metaliczne, srebrne, złote a nawet lustrzane.

- DTG (TexJet) - Drukujemy też w technice DTG małe przedmioty takie jak body niemowlęce, stringi, bokserki.

Nasz dział Quality sprawdzi każdy zamówiony przez Ciebie produkt aby spełniał Twoje wymagania.

Dodatkowo posiadamy trzy punkty odbioru osobistego:
- Dębica - Główna produkcja ul. Pana Tadeusza 7
- Rzeszów - Galeria Rzeszowska ul. Piłsudskiego 44 GARTEES
- Katowice - Galeria Katowicka ul. 3 Maja 30 GARTEES

Słowa kluczowe: Drukowanie na odzieży, nadruki na odzieży, druk na odzieży, koszulki z nadrukiem, nadruki na koszulkach
Realizacje
Zdjęcia i grafika (1)
Pracownicy
 • Mateusz Augustyn
  Mateusz Augustyn

  Hej ! W firmie Black Print Sp. z o.o. jestem od początku jej istnienia - jestem najstarszym stażem jej członkiem, pewnie dlatego, że ją założyłem. Zajmuje się osobiście kontrolowaniem każdego etapu produkcji tak aby towar który otrzymasz był najwyższej jakości. Jeżeli będziesz zainteresowany podjęciem współpracy to na pewno mnie poznasz. Pozdrawiam serdecznie !

 • Monika Kos
  Monika Kos

  Monika jest dobrą duszyczką przemykającą każdego dnia na produkcji. To ona zajmuje się kontaktem z dostawcami, zamawia każdego dnia towar, materiały i pozostałe rzeczy niezbędne do produkcji. To ona kontroluje jakość wychodzących zamówień.

 • Katarzyna Szęszoł
  Katarzyna Szęszoł

  Kasia zajmuje się kontaktem z klientem, to ona odbiera telefony, przyjmuje zamówienia. Kasia jest odpowiedzialna również za druk i wygrzewanie nadruków w najnowocześniejszej naszej technice druku jaką jest Full Print czyli zadruk koszulki w 100%.

 • Maria Kulczyk
  Maria Kulczyk

  Maria Kulczyk jest odpowiedzialna za wykonywanie nadruków w technice sublimacji (kubki, podkładki, breloki, odbudowy na telefony itp.) wykonuje również nadruki na kamizelkach odblaskowych jak również zajmuje się brandingiem przedmiotów. Następnie wszystko pakuje do paczek i adresuje. Automatyzacja poszczególnych etapów produkcji sprawia, że jedna osoba może zajmować się wieloma etapami produkcji.

Sprzęt i wyposażenie
 • Maszyna do druku cyfrowego na bawełnie / poliestrze - KORNIT Kornit digital
  Maszyna do druku cyfrowego na bawełnie / poliestrze - KORNIT Kornit digital

  Kornit to najnowocześniejsza technika druku na materiale - głównie bawełnie i poliestrze. Opatentowany sposób druku mokro na mokro sprawia, że nadruki są bardzo elastyczne i rozciągają się razem z materiałem. Bardzo odporne na pranie. Druk od 1 sztuki w pełnym kolorze CMYK. To na tej maszynie możemy wydrukować koszulkę z Twoim dowolnym nadrukiem / logiem, zdjęciem, grafiką.

 • Ploter wielkoformatowy sublimacyjny - ROLAND ROLAND
  Ploter wielkoformatowy sublimacyjny - ROLAND ROLAND

  Ploter sublimacyjny wielkoformatowy służy do druku na papierze transferowym po czym taki nadruk jest w prasie transferowej przenoszony na materiał. Na tej maszynie możemy wykonać dla Ciebie nadruk Full Print - czyli zadrukowanie w 100% powierzchni koszulki / bluzy / bandany.

 • Prasa transferowa SUPRA 150 Romanik
  Prasa transferowa SUPRA 150 Romanik

  Prasa służy do przenoszenia nadruków z wydruków na sam materiał. Podnośnik pneumatyczny sprawia, że uzyskujemy nacisk rzędu 5 kg na 1 cm kwadratowy. To przy takim nacisku i temperaturze sięgającej 180 C nadruk przenosi się z wydruku na materiał przez co uzyskujemy bardzo wysokie odzwierciedlenie kolorów i niewyobrażalne nasycenie. Nadruki wyglądają na koszulkach tak jak na zdjęciach.

 • TexJet Echo - Advanced - Plus - DTG Maszyna do druku na materiale Polyprint
  TexJet Echo - Advanced - Plus - DTG Maszyna do druku na materiale Polyprint

  Maszyna do druku na bawełnie. Starsza technika w porównaniu do Kornita. Niezastąpiona dla nas w przypadku nadruków na bardzo małych rzeczach tj. rękawki, body niemowlęce, stringi, bokserki itp.

 • Prasa do kubków wielozadaniowa 5-stanowiskowa Romanik
  Prasa do kubków wielozadaniowa 5-stanowiskowa Romanik

  Prasa do kubków wielozadaniowa 5-cio stanowiskowa. To na tej prasie wygrzewamy kubeczki te zwykłe, magiczne, fluo, z kolorowymi uszami, latte itp.

Osiągnięcia
 • Współpracujemy z firmą Cupsell (styczeń 2008)

  Od roku 2008 współpracujemy z firmą Cupsell, wykonując dla niej zlecenia. Firma Cupsell jest to jedna z największych w Polsce platform na które możesz założyć własny sklep z koszulkami.

Warunki współpracy
 • Wszelkie zamówienia i zapytania prosimy składać:

  - mailowo : sklep@gartees.pl
  - telefonicznie: 503 834 443
  - www: www.gartees.pl

  Zamówień można też dokonywać w jednym z naszych punktów:

  - Produkcja - Dębica ul. Pana Tadeusza 7
  - Box w Katowicach - Galeria Katowicka ul. 3 Maja 30 Poziom -1
  - Box w Rzeszowie - Galeria Rzeszowska ul. Piłsudskiego 44 Poziom -1

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()