Blachmetal

Leżajsk

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Blachmetal
Blachmetal
Telefon:
606XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Firma Blachmetal dostarcza klientom metalowe wyroby ozdobne, użytkowe i przemysłowe. Każdy produkt jest wykonany z odpowiednich do warunków użytkowania materiałów stalowych i stosowanie zabezpieczony antykorozyjnie poprzez malowane proszkowe, malowanie natryskowe, cynkowanie ogniowe lub cynkowanie galwaniczne.
Produkcja firmy obejmuje:
- Wyroby ozdobne przeznaczone dla odbiorców indywidualnych i hurtowych, takie jak metalowe serwetniki, stoliki kawowe, stojaki na drewno, inne metalowe meble ozdobne do pomieszczeń, tarasów, balkonów, loggi i ogrodów, sezonowe ozdoby dekoracyjne, lampiony ogrodowe i latarnie cmentarne, doniczki z blachy. Wszystkie produkty oferowane są w kilku standardowych wymiarach/wersjach oraz według indywidualnego wzoru dostarczonego przez klienta lub zaprojektowanego specjalnie według jego wytycznych/wymagań/potrzeb/szkiców.
- Wyroby użytkowe obejmują różnego rodzaju tace metalowe z blachy ocynkowanej, alucynk, stalowej lub kwasoodpornej, inne akcesoria hodowlane dla zwierząt i uprawy roślin jak kuwety, karmidła, kotniki, tabliczki, osłony i daszki z blachy alucynk i ocynkowanej, elementy wyposażenia klatki, domu, ogrodu i tarasu. Zazwyczaj wykonujemy je do konkretnych wymagań klienta, choć posiadamy też standardowe wzory do ogólnych zastosowań.
- Wyroby przemysłowe to cały zakres produkcji metalowej od drobnych detali stalowych do szerokiego spektrum cięższych elementów jak proste konstrukcje metalowe, ramy stalowe, ramki, konstrukcje wsporcze i mocujące, drabiny, ogrodzenia, przęsła, barierki, skrzynie, kontenery stalowe, palety metalowe i inne podobne wyroby z profili stalowych, kątowników, prętów, drutów i rur.
Oferujemy także samodzielne usługi spawania, cięcia, gięcia i walcowania stosowanie do posiadanych możliwości technicznych.

Słowa kluczowe: Konstrukcje metalowe, usługi odlewnicze, usługi ślusarskie, usługi spawalnicze, usługi tokarskie
Realizacje
Zdjęcia i grafika (5)
Zakres działania
  • Obróbka metali  z Leżajska

    Usługi ślusarskie, usługi odlewnicze, usługi tokarskie, usługi spawalnicze, konstrukcje metalowe

Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem (5)