U NAS SKOPIUJESZ WSZYSTKO - BIUROGRAF Sp. z o.o.

Kielce

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
BIUROGRAF Sp. z o.o.
BIUROGRAF Sp. z o.o.
Telefon:
(0)XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
ul. Leśna 5
25-509

Kielce

Podgląd

Działamy na nowoczesnym produkcyjnym, najszybszym w regionie sprzęcie, dzięki czemu możemy zaoferować najkrótszy czas realizacji zleceń. Dzięki zastosowaniu sprzętu typowo produkcyjnego jesteśmy w stanie zaproponować Państwu najniższe ceny połączone z najwyższą jakością wykonania.

Duże doświadczenie, wysoce wykwalifikowana kadra pracownicza znająca się na nowoczesnych technologiach druku oraz rozbudowany park maszynowy to gwarancja najwyższej jakości. Nieprzerwanie inwestujemy w nowe urządzenia, aby móc zaspokoić wymagania rozwijającego się rynku i by ciągle usprawniać wykonywanie wszelkich naszych usług.
Nasz najnowszy nabytek to urządzenie BIZHUB pro c6000 - produkcyjne urządzenie do kolorowego druku cyfrowego w formacie do SRA3 - jedyne takie urządzenie w województwie świętokrzyskim i jedno z pierwszych w kraju.

Nasza firma świadczy usługi druku, kopiowania oraz skanowania od najmniejszych formatów nawet do kilku metrów szerokości i niemal nieograniczonej długości. Obsługujemy firmy i osoby prywatne w zakresie szybkiego druku cyfrowego i identyfikacji wizualnej (reklamy, wizytówki itp.).

Serdecznie zapraszamy wszystkich, dla których najważniejsza jest wysoka jakość usług i indywidualne podejście do każdego Klienta. U nas nigdy nie usłyszysz, że to co szybkie i tanie nie może być dobre, to co dobre i tanie nie może być szybkie, a to co dobre i szybkie nie moze być tanie. Stosujemy najwyższej klasy urządzenia, które pozwalają nam wykonać największe zlecenia w krótkim terminie, zachowując najlepszą jakość - co mogą potwierdzić wszyscy nasi stali Klienci.

Słowa kluczowe: Ulotki, wizytówki, kielce, plakaty, ksero, wielkoformatowe, plotowanie, wydruki, druk, drukarnia, pieczątki
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()