SINUS - BIURO RACHUNKOWE SINUS

GDYNIA

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
BIURO RACHUNKOWE SINUS
BIURO RACHUNKOWE SINUS
Telefon:
883XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

BIURO RACHINKOWE PROWADZĘ OD 1995 ROKU. POSIADAM LICENCJĘ MF I POLISĘ OC. ŚWIADCZĘ USŁUGI W ZAKRESIE KSIĘGI HANDLOWEJ, KPIR, RYCZAŁT, ZUS, KADRY I PŁACE.

Słowa kluczowe: Usługi księgowe, outsourcing księgowości, prowadzenie księgowości firmy
Realizacje
Dyplomy i certyfikaty
 • CERTYFIKAT MF
  CERTYFIKAT MF (czerwiec 1997)

  UPRAWNIENIE DO PROWADZENIA BIURA RACHUNKOWEGO

Aktualności
 • Firmy z poza trójmiasta (styczeń 2020)

  Biuro rachunkowe w bliskiej lokalizacji czy nie? Jeśli ktoś poszukuje dobrego biura rachunkowego niekoniecznie musi ograniczać się do bliskiej lokalizacji. W dzisiejszych czasach bez problemu większość spraw, także formalnych można załatwić za pośrednictwem internetu. Dokumenty można również przesyłać elektronicznie bądź przez kuriera. Nie ma konieczności osobistego dostarczania dokumentów do biura. Zapraszam do współpracy firmy nawet spoza trójmiasta.

Warunki współpracy
 • Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z naszą firmą prosimy o kontakt telefoniczny, e-mailowy lub osobisty Podczas spotkania ustalone zostaną dokładne warunki współpracy oraz podpisana będzie umowa na prowadzenie usług księgowych.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem (2)
 • Prowadzenie księgowości dla małej spółki z o.o.

  Witam. Prowadzę biuro rachunkowe 25 lat. Posiadam Certyfikat MF, C.I.K i aktualna polisę OC. Biuro świadczy usługi w zakresie pełnej księgi niektóre firmy bo badaniu pozytywnym bilansu przez biegłego rewidenta. Biuro mieści cię w centrum Gdyni 5 min od stacji Gdynia Główna Zapraszam do współpracy. biurosinus@wp.pl tel 883-313-116

  369 zł
  za miesiąc
 • Księgowość sp. z o.o.

  Witam. Prowadzę biuro rachunkowe 25 lat. Posiadam Certyfikat MF i aktualna polisę OC. Biuro świadczy usługi w zakresie pełnej księgi niektóre firmy bo badaniu pozytywnym bilansu przez biegłego rewidenta ZUS, kadry i płace. Biuro mieści się w centrum Gdyni blisko kolejki SKM. cena uzależniona jest od ilości dokumentów od 500,00 netto. Zapraszam do współpracy. tel. 883 313 116 biurosinus@wp.pl

  615 zł
  za miesiąc