SINUS - BIURO RACHUNKOWE SINUS

GDYNIA

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
BIURO RACHUNKOWE SINUS
BIURO RACHUNKOWE SINUS
Telefon:
883XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

BIURO RACHINKOWE PROWADZĘ OD 1995 ROKU. POSIADAM LICENCJĘ MF I POLISĘ OC. ŚWIADCZĘ USŁUGI W ZAKRESIE KSIĘGI HANDLOWEJ, KPIR, RYCZAŁT, ZUS, KADRY I PŁACE.

Słowa kluczowe: Usługi księgowe, outsourcing księgowości, prowadzenie księgowości firmy
Realizacje
Dyplomy i certyfikaty
 • CERTYFIKAT MF
  CERTYFIKAT MF (czerwiec 1997)

  UPRAWNIENIE DO PROWADZENIA BIURA RACHUNKOWEGO

Aktualności
 • Firmy z poza trójmiasta (styczeń 2020)

  Biuro rachunkowe w bliskiej lokalizacji czy nie? Jeśli ktoś poszukuje dobrego biura rachunkowego niekoniecznie musi ograniczać się do bliskiej lokalizacji. W dzisiajeszych czasach bez problemu większość spraw, także formalnych można załatwić za pośrednictwem internetu. Dokumenty można również przesyłać elektronicznie bądź przez kuriera. Nie ma konieczności osobistego dostarczania dokumentów do biura. Zapraszam do współpracy firmy nawet spoza trójmiasta. Planujemy pod koniec roku otwarcie stacjonarnego biura w Warszawie.

Warunki współpracy
 • Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z naszą firmą prosimy o kontakt telefoniczny, e-mailowy lub osobisty Podczas spotkania ustalone zostaną dokładne warunki współpracy oraz podpisana będzie umowa na prowadzenie usług księgowych.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem (2)
 • Prowadzenie księgowości sp. z o.o. 0-4faktur, 0 pracowników

  Witam. Prowadzę biuro rachunkowe 25 lat. Posiadam Certyfikat MF i aktualna polisę OC. Biuro świadczy usługi w zakresie pełnej księgi niektóre firmy bo badaniu pozytywnym bilansu przez biegłego rewidenta KPIR, Ryczałt, ZUS, kadry i płace. Biuro mieści się w centrum Gdyni Głównej blisko kolejki SKM. Zapraszam do współpracy tel. 883 313 116

  500 zł
  za miesiąc
 • Prowadzenie księgowości

  Witam. Prowadzę biuro rachunkowe 25 lat. Posiadam Certyfikat MF i aktualna polisę OC. Biuro świadczy usługi w zakresie KPIR, Ryczałt, ZUS, kadry i płace. Biuro mieści się w centrum Gdyni Dom Rzemiosła ul. 10 Lutego 33 Zapraszam do współpracy.

  250 zł
  za miesiąc