Biuro Rachunkowe Marta Zielińska

Bielsk Podlaski

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Biuro Rachunkowe Marta Zielińska
Biuro Rachunkowe Marta Zielińska
Telefon:
501XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Szanowni Państwo!
Prowadzę działalność gospodarczą w zakresie świadczenia usług księgowych podmiotom gospodarczym. Do każdego Klienta podchodzę indywidualnie. Nawiązując współpracę ze mną masz pewność (Drogi Kliencie), że Twoja firma jest w dobrych rękach.

Posiadam doświadczenie w prowadzeniu księgowości jednoosobowych firm z branży budowlanej, informatycznej, handlowej i usługowej.

Prowadzę również księgi rachunkowe organizacji non-profit.

Rozliczam transakcje wewnątrzwspólnotowe.

Zapraszam serdecznie do współpracy

Słowa kluczowe: Usługi księgowe, outsourcing księgowości, prowadzenie księgowości firmy
Pracownicy
 • Marta Zielińska
  Marta Zielińska

  Ukończyła studia magisterskie i podyplomowe w dziedzinie finansów i rachunkowości. Księgowa z wykształcenia i zamiłowania od kilkunastu lat. Od 2017 roku właścicielka Biura Rachunkowego w Bielsku Podlaskim.

Dyplomy i certyfikaty
Sprzęt i wyposażenie
 • Rachmistrz GT Insert SA
  Rachmistrz GT Insert SA

  Rachmistrz GT jest częścią linii InsERT GT. Księga przychodów i rozchodów oraz system naliczania podatku zryczałtowanego

 • Rewizor GT Insert SA
  Rewizor GT Insert SA

  Rewizor GT to profesjonalny system finansowo-księgowy. Rewizor GT posiada pełną gamę funkcji potrzebnych do sprawnego prowadzenia księgi handlowej: od administrowania planami kont, poprzez dekretację i księgowanie, zarządzanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych. Rewizor GT to część składowa systemu InsERT GT - w pełni zintegrowanego pakietu programów do prowadzenia firmy z sektora MSP, zawierającego także program do obsługi sprzedaży - Subiekt GT, system kadrowo-płacowy - Gratyfikant GT oraz system zarządzania relacjami z klientami - Gestor GT. W Rewizorze GT możliwa jest podstawowa obsługa płac dzięki dołączanemu bezpłatnie programowi mikroGratyfikant GT.

 • Subiekt123 Insert SA
  Subiekt123 Insert SA

  Intuicyjny program online do zarządzania sprzedażą, licencja wykupiona przez biuro, Klient otrzymuje w ramach współpracy bezpłatny dostęp do oprogramowania.

 • SaldeoSmart BrainSHARE IT sp.z o.o.
  SaldeoSmart BrainSHARE IT sp.z o.o.

  Aplikacja odczytuje skanowane dokumenty i automatycznie uzupełnia informacje z faktury. Pozwala to na wyeksportowanie ich do pliku i import w programie księgowym, jakiego używasz w swoim biurze. NOWOŚĆ - teraz dostępne również odczytywanie wyciągów bankowych z formatu PDF oraz odczytywanie pozycji towarowych z faktur.

Warunki współpracy
 • Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z moim biurem proszę o kontakt telefoniczny, e-mailowy lub osobisty. Podczas spotkania ustalone zostaną dokładne warunki współpracy oraz podpisana będzie umowa na prowadzenie usług księgowych. Prosimy o przygotowanie podstawowych dokumentów dotyczących prowadzonej działalności (m.in. NIP, REGON, wpis do ewidencji działalności gospodarczej, umowa z bankiem itd.).

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()