Biuro Rachunkowe Libellum Sp. z o.o.

Wrocław

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Biuro Rachunkowe Libellum Sp. z o.o.
Biuro Rachunkowe Libellum Sp. z o.o.
Telefon:
603XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Jesteśmy nowoczesnym biurem rachunkowym. Prowadzimy działalność w oparciu o systemy informatyczne umożliwiające wirtualny obieg dokumentów oraz dostęp do księgowości online. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze kadrowo – płacowej oraz finansowo – księgowej podmiotów gospodarczych działających na terenie Polski.

Mamy bogate doświadczenie w rachunkowości, a nasi pracownicy są wykwalifikowani i posiadają wieloletni staż w świadczeniu usług księgowych. Na bieżąco śledzimy wszelkie zmiany w prawie i zawsze jesteśmy przygotowani do zaistniałych zmian. Ofertę kierujemy do średnich i małych firm, o różnorodnych profilach działalności. Z racji tego, że wywodzimy się ze wsparcia Wspólnot i Spółdzielni mieszkaniowych w zakresie zarządzania zasobami mieszkaniowymi, nasze usługi są w pełni dostosowane również do specyfiki księgowości zarządców nieruchomości, co stanowi o naszej wyjątkowości.

Słowa kluczowe: Biuro rachunkowe, biuro księgowe, prowadzenie ksiąg, usługi księgowe, internetowe biuro rachunkowe, księgowość online,
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()