Najwyższy Poziom Księgowy - Biuro Rachunkowe Jadwiga Werner

Wrocław

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Biuro Rachunkowe Jadwiga Werner
Biuro Rachunkowe Jadwiga Werner
Telefon:
690XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Biuro Rachunkowe JW  udziela pomocy na każdym etapie prowadzenia działalności gospodarczej oraz zajmuje się kompleksową obsługę księgową i kadrowo- płacową . Nasza oferta skierowana jest do osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, spółek prawa handlowego oraz spółek cywilnych. Posiadamy Certyfikat Księgowy o numerze 45220/2010 wydany przez Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej dla Biur Rachunkowych.              
Każda firma wyróżnia się indywidualnymi cechami i potrzebami z zakresu księgowości, dlatego  każdego klienta traktujemy indywidualnie, aby sprostać potrzebom i zapewnić prawidłowe funkcjonowanie Firmy. Wiemy  jak ciężko jest prowadzić własny biznes  w gąszczu niejasnych i wciąż zmieniających się przepisów, dlatego też  przystosowaliśmy funkcjonowanie naszego biura do potrzeb klientów. Współpracując z naszym biurem mogą się Państwo skupić na kluczowych zadaniach związanych z rozwojem własnego biznesu, bez zamartwiania się o ciągłe zmiany w przepisach. Szanujemy czas naszych klientów i sami odbieramy oraz dostarczamy niezbędne dokumenty.* Dzięki współpracy oszczędzają Państwo, tak drogocenny czas, równocześnie otrzymując wysoką jakość usług księgowych oraz indywidualne podejście.
*- w granicach miasta Wrocławia
Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów, dlatego korzystamy z najlepszych programów księgowo-kadrowych dostępnych na rynku, przestrzegamy tajemnicy handlowej  oraz bierzemy pełną  odpowiedzialność za całość świadczonych przez nas usług, co jest potwierdzone posiadanym ubezpieczeniem Lloyd's (najstarszej instytucji ubezpieczeniowej na świecie) odpowiedzialności cywilnej naszego biura.

Promocje:

1.Podmiotom rozpoczynającym działalność gospodarczą, oferujemy  bezpłatną pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej oraz rabat w wysokości 50% ceny za pierwszy miesiąc współpracy.

2.Podmioty, które zmienią swojego księgowego i podejmą współpracę z naszym biurem otrzymują 50% zniżki za pierwszy miesiąc obsługi księgowej.

3.Każdy z naszych Klientów, który poleci nas znajomym i w wyniku polecenia nowy Klient podejmie współpracę i podpisze umowa o świadczenie usług księgowych otrzyma jednorazową zniżkę w  wysokości 50% wartości usługi nowego klienta.

4.  Dla każdego nowego Klienta windykacja należności za 0 zł świadczona przez nasz doświadczony zespół wewnętrznych Prawników.

Wyróżnia Nas:
Zespół sprawdzonych i doświadczonych prawników, doradców podatkowych, biegłych rewidentów, specjalistów ds. planowania biznesu. Dzięki czemu Klient otrzymuje pełną ochronę swojej działalności od momentu już od momentu postanowienia o podjęciu działalności w formie indywidualnej działalności gospodarczej, spółki prawa handlowego, spółki cywilnej, stowarzyszenia, fundacji, etc.

Zachęcamy do zapoznania się z zakresem naszych usług oraz cennikiem www.jwerner.pl.
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Pozdrawiamy serdecznie,

Zespół JW
tel.  690885600
ww. jwerner.pl

Słowa kluczowe: Biuro rachunkowe, biuro księgowe, prowadzenie ksiąg, usługi księgowe, internetowe biuro rachunkowe, księgowość online,
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()