Nie boksuj się z FISKUSem - Biuro Rachunkowe Aldona Adamek

kalisz

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Biuro Rachunkowe Aldona Adamek
Biuro Rachunkowe Aldona Adamek
Telefon:
533XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Biuro Rachunkowe prowadzone jest przez Aldonę Adamek posiadającą wieloletnie doświadczenie w księgowości. Posiadamy certyfikat  księgowy wydany przez Ministra Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nr 28069/2008, a nasza działalność objęta jest wysoką ochrona ubezpieczeniową OC.

Jesteśmy nowoczesną firmą i stawiamy zawsze na nowe technologie dbając przy tym o jakość i komfort współpracy z naszymi klientami. Dążymy do wyznaczania nowych standardów obsługi klienta dając Państwu możliwie bogatą ofertę w jednym miejscu.

Z naszych usług księgowych korzystały firmy działające w wielu branżach. Dzięki temu wiemy  jak bardzo ważne jest indywidualne podejście do każdego klienta. Skorzystanie z naszych usług rachunkowych pozwoli Państwu zapomnieć o istnieniu problemów związanych z księgowością oraz Urzędem Skarbowym.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego biura na http://biuro-adamek.pl/ oraz wykorzystania naszego wieloletniego doświadczenia w zakresie księgowości!

Słowa kluczowe: , księgowa, rachunkowość, ZUS, kadry i płace, dobra księgowa kalisz, biuro rachunkowe Kalisz, Księga Handlowa, Ryczałt Ewidencjonowany, Księga Przychodu i Rozchodu, pełna księgowość, PFRON
Pracownicy
 • Aldona Adamek
  Aldona Adamek

  Ukończyła A.E .w Poznaniu (rachunkowość i finanse). Przez ostatnie 17 lat pracowała jako Gł. Księgowy w Sp. z o. o. o profilu produkcja, handel, usługi, mająca status Zakładu Pracy Chronionej, prowadząca działalność gospodarczą na skalę europejską.

Dyplomy i certyfikaty
Warunki współpracy
 • Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z moim biurem proszę o kontakt telefoniczny,
  e-mailowy lub osobisty w celu ustalenia warunków współpracy oraz podpisania umowy.
  Proszę o przygotowanie podstawowych dokumentów dotyczących prowadzonej działalności
  (m.in. NIP, Regon, Wpis do ewidencji działalności gospodarczej, umowa z bankiem itd.).

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()