Biuro Projektowe Pro Technology

Bielsko-Biała

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Biuro Projektowe Pro Technology
Biuro Projektowe Pro Technology
Telefon:
796XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Biuro projektowe Pro Technology składa się z doświadczonych i młodych specjalistów, tworzących z pasją innowacyjne i odważne projekty, z uwzględnieniem aktualnych trendów oraz dopasowując się do indywidualnych potrzeb klienta. Wszystkie projekty wykonywane są z największą starannością i dokładnością. Kwalifikacje pracowników są potwierdzone licznymi dyplomami zdobytymi podczas nauki na prestiżowych uczelniach, czy pracowniach architektonicznych. Projekty charakteryzują się nowoczesnym wyglądem, co w połączeniu z funkcjonalnością sprawia, że są one wyjątkowe.

Biuro zajmuje się projektowaniem wielu obiektów, począwszy od domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, a na projektach całych osiedli mieszkaniowych skończywszy.  Do zadań firmy należy również modernizacja, czy też adaptacja istniejących już obiektów.

Zespół Pro Technology zajmuje się także projektowaniem budynków, które przeznaczone są do użytku publicznego, obiektów przemysłowych, handlowych, usługowych, medycznych i innych. Specjaliści zajmą się także projektowaniem instalacji elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych oraz klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i przeznaczonych do systemów grzewczych. Dodatkowo biuro zajmuje się tworzeniem różnego typu koncepcyjnych projektów architektonicznych i wizualizacji, a także uzyskiwaniem pozwoleń i wszelkich dokumentów, które są niezbędne podczas wykonywania prac budowlanych, kontrolowaniem stanu technicznego budynków i przygotowywaniem dużych zamówień publicznych. Do zadań firmy należy też udzielanie rzetelnych porad dotyczących zagadnień technicznych i projektowych.

Firma Pro Technology współpracuje z wieloma innymi markami reprezentującymi różnorodne dziedziny (architektura, budownictwo, automatyka i sterowanie, audyty energetyczne, instalacje i sieci), co pozwala na kompleksowość świadczonych usług i branie udziału we wszystkich procesach inwestycyjnych aż do oddania danego obiektu do użytku.

Biuro Projektowe Pro Technology świadczy swoje usługi na terenie całego kraju.

Słowa kluczowe: Projekty budowlane, projekty domów, usługi architektoniczne, usługi projektowe, projektowanie domów
Realizacje
Zdjęcia i grafika (1)
  • Dom jednorodzinny Jest to dom z zadaszeniem wielopołaciowym. Tym, co rzuca się w oczy, jest ciekawa kolorystyka: ściany w kolorze białym z drewnianymi wykończeniami, szara dachówka i szare przypory z cegieł. Dom jest bardzo funkcjonalny. Po lewej stronie znajduje się garaż z wejściem do kotłowni, łazienka i gabinet, z kolei po prawej - spiżarnia, kuchnia, a obok niej przestronny salon. W domu znajduje się również taras do wypoczynku.
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()