Biuro Księgowe AWANTAŻ Dorota Czerw

Kraków

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Biuro Księgowe AWANTAŻ Dorota Czerw
Biuro Księgowe AWANTAŻ Dorota Czerw
Telefon:
606XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Biuro Księgowe AWANTAŻ prowadzi księgi handlowe oraz książki przychodów i rozchodów, sporządza sprawozdania finansowe, deklaracje podatkowe VAT, CIT, PIT klientów,  zajmuje się wysyłką e-deklaracji oraz plików jpk, rozliczeniami z US, sporządzaniem list płac i rozliczeniami z ZUS. W niestandardowych działaniach- wyprowadzanie zaległości księgowo- podatkowych i możliwość weryfikacji i uzgodnień sald księgowych z poprzednich okresów, Oferuję także pomoc w uruchomieniu firmy dla przedsiębiorcy, dostosowanie optymalnej formy rozliczeń, pomoc w rozliczeniu dotacji, pożyczek.
Zapraszam na stronę firmową pod adres awantaz-krakow.pl

Słowa kluczowe: Usługi księgowe, outsourcing księgowości, prowadzenie księgowości firmy
Pracownicy
 • Dorota Czerw
  Dorota Czerw

  Księgowa z długoletnim stażem, z uprawnieniami Ministerstwa Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, w posiadaniu OC biura rachunkowego, certyfikacja C.I.K. Indywidualne podejście do klienta, dostosowanie optymalnych rozwiązań księgowo- podatkowych do potrzeb odbiorcy usług, komunikatywność, odpowiedzialność, rzetelność, terminowość. Zwolenniczka macierzy Eisenhowera, także poza obszarem zawodowym.

Dyplomy i certyfikaty
 • Świadectwo Kwalifikacyjne MF
  Świadectwo Kwalifikacyjne MF (październik 1996)

  Certyfikat Ministerstwa Finansów nr 741/2003 uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

 • Certyfikat Centrum Informacji Księgowej

  Certyfikat Centrum Informacji Księgowej jest gwarancją świadczenia usług księgowych na najwyższym poziomie. Otrzymuje je biuro rachunkowe, które pozytywnie przeszło weryfikację, spełniając następujące kryteria: - Certyfikat Księgowy lub Świadectwo Kwalifikacyjne MF - Ubezpieczenie OC na prowadzenie usług księgowych - Brak zaległości finansowych - informacja w BIG - Nienaganna opinia u klientów - weryfikacja na podstawie opinii otrzymywanych przez C.I.K. - Praca na licencjonowanych programach księgowych - Doświadczenie w prowadzeniu usług księgowych - min. 2 lata.

 • OC biura rachunkowego
  OC biura rachunkowego (listopad 2018)

  Obowiązkowe OC biura rachunkowego gwarantujące większą wiarygodność wobec klientów i partnerów.

Warunki współpracy
 • Wyrażając chęć współpracy z biurem proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy celem ustalenia terminu oraz miejsca spotkania. Podczas spotkania ustalone zostaną dokładne warunki współpracy, w wyniku której podpisana zostanie umowa na prowadzenie usług księgowych. Rozpoczynając współpracę proszę o przekazanie podstawowych dokumentów dotyczących prowadzonej działalności (m.in. NIP, REGON, umowa spółki, wpis do ewidencji działalności gospodarczej, umowa z bankiem, umowy najmu, leasingu itd.).
  Dane kontaktowe biura:
  tel. 606-952-997
  e-mail: dorota@awantaz.com

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem (2)
 • Prowadzenie księgowości dla Spółki z o.o.

  Witam, jeśli szuka Pan zaangażowanego księgowego, rzetelności i terminowości zapraszam do współpracy z biurem "Awantaż". Cenię komunikację z Klientem i stawiam na jakość działań. Jestem konkretna i cenię sobie tą cechę także u Klientów. Biuro prowadzę osobiście, dzięki czemu mam z nimi stały kontakt, bezpośredni nadzór i wiedzę w tematach dot. obszaru ich działalności, weryfikuję dokumentację i reaguję na bieżąco na pojawiające się pytania. Do Klienta podchodzę indywidualnie. Mam ponad 20 lat doświadczenia zawodowego w prowadzeniu księgowości, jest ono poparte stosownymi certyfikatami. Posiadam uprawnienia MF do usługowego prowadzenia ksiąg handlowych oraz polisę OC działalności. Współpracuję z Kancelarią oferującą wirtualny adres, doradcą kredytowym, agentem ubezpieczeniowym. Zapraszam do kontaktu. Dorota Czerw Biuro Księgowe "Awantaż"

  700 zł
  za miesiąc
 • Księgowość Sp. z o.o.

  Biuro Księgowe "Awantaż" zaprasza do współpracy. Cenię sobie komunikację z Klientem i stawiam na jakość działań. Mam z nim stały kontakt, weryfikuję dokumentację i reaguję na bieżąco na pojawiające się pytania. Do Klienta podchodzę indywidualnie. Ponad 20 lat doświadczenia zawodowego w prowadzeniu księgowości, kadr i płac. Posiadam uprawnienia MF do usługowego prowadzenia ksiąg handlowych, certyfikat C.I.K. oraz polisę OC działalności. Proponuję cenę 3500 zł netto za księgowość oraz kadry 30 zł/osoba. Bliżej o mnie na stronie https://awantaz-krakow.pl/ tel: 606-952-997, e-mail: dorota@awantaz.com Dorota Czerw Biuro Księgowe "Awantaż"

  5800 zł
  za miesiąc