DruknijMnie.pl - Bg Sp. z o. o.

(1)

Białystok

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
bg Sp. z o. o.
bg Sp. z o. o.
Telefon:
534XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Sienkiewicza, 49
15-001

Białystok

Podgląd

DruknijMnie.pl to najszybsza Agencja Reklamowa w Białymstoku! Jesteśmy zespołem trzech zgranych i kreatywnych osób, które łącząc swoją pasję i przyjemność płynącą z pracy tworzą najlepszy możliwy zespół. Posiadamy maszyny od najbardziej profesjonalnych producentów. Dzięki własnemu zapleczu hostingowemu jesteśmy w stanie obsłużyć każdego Klienta, ponieważ Jego dobro jest dla nas najważniejsze!

Oferujemy usługi związane z projektowaniem oraz implementowaniem stron internetowych, projektami graficznymi 2D i 3D, pozycjonowaniem SEO/SEM, copywritingiem, prowadzeniem social media, a także innymi usługami reklamowymi.

Zapraszamy do kontaktu!

Słowa kluczowe: Grafika, grafika 3d, tworzenie grafiki, graficy komputerowi, projektowanie graficzne, projektowanie ulotek, projektowanie loga, projekty opakowań, projektowanie etykiet, identyfikacja wizualna ,
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()

Otrzymane oceny i komentarze (1)

(1,00) | Otrzymane oceny: 1
2017.04.10
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
atrakcyjność projektu:
elastyczność wobec oczekiwań klientów:
krótkie terminy realizacji:
udzielanie praktycznych porad:

Komentarz:

Wykonawca nie wywiązał się z zawartej umowy. Przestał odpowiadać na wysłane wiadomości. Straciliśmy 2 tygodnie na czekaniu. Nie polecam owej firmy nikomu kto szanuje swój czas i nerwy.