Just BeLoud! - Beloud

Kraków

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Beloud
Beloud
Telefon:
793XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Beloud Creative Agency prezentuje ....

PORTFOLIO: www.beloud.com.pl/portfolio


1) SOCIAL MEDIA
Nasz real life toczy się w równolegle z virtual life... ;)
Mówiąc jaśniej – sieć to nasza druga, naturalna przestrzeń życiowa. Jako osoby pochodzące z pokolenia wychowanego na Internecie, mamy cyberświat w małym palcu! ;)
Od dłuższego czasu nieprzerwanie fascynuje nas Facebook, któremu jesteśmy wierni i oddani do końca. ;) Właśnie dlatego zakładanie i prowadzenie fanpage'y to dla nas rzecz zupełnie naturalna!
Nasze realizacje? Sprawdź tutaj: http://beloud.com.pl/portfolio/kategoria/r/social-media  

2)  PROJEKTOWANIE GRAFICZNE  
Kolorowo, ale gustownie! Profesjonalnie, ale ciągle ze świeżymi pomysłami! To słowa najlepiej określające tworzone przez nas projekty graficzne! Wykonujemy layout'y na strony internetowe oraz pełną identyfikację wizualną firm (logotypy, materiały reklamowe i informacyjne, systemy wystawiennicze czy materiały przeznaczone do Internetu!
Nasz projekty? Zapraszamy tutaj: http://beloud.com.pl/portfolio  

3) BRAND HERO
Nasze oczko w głowie! :) Coś co pozwala nam realizować się kreatywnie i twórczo – brand hero, czyli tzw. bohater marki. Jedna z lepszych metod na nawiązanie bliższego kontaktu ze swoim klientem i zbudować wokół swojej marki ogromną rzeszę fanów. Jedną z naszych najlepszych realizacji są projekty wykonane dla nas samych. Sprawdźcie je tutaj: http://beloud.com.pl/o-nas i poznajcie BELOUDOWĄ Ekipę Kreatywną! :)

www.beloud.com.pl
biuro@beloud.com.pl
793 125 986

Słowa kluczowe: Grafika, druk, social media, facebook, reklama, brand hero, promocja, pr, media marketing, e-marketing, kraków, agencja reklamowa, plakaty, ulotki, facebook marketing, fanpage marketing, wizytówki
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()