Po prostu Prawo - Beata Kielar-Tammert

Wrocław

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Beata Kielar-Tammert
Beata Kielar-Tammert
Telefon:
602XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Kancelaria Radcy Prawnego Beaty Kielar- Tammert  świadczy usługi zarówno dla osób indywidualnych jak i spółek. Władamy biegle językiem niemieckim, współpracujemy z kancelariami w Niemczech oraz Austrii. Nasza działalnośc opiera się o następujące filary:

1/ Doradztwo korporacyjne- pomagamy w doborze odpowiedniej formy prowadzenia działalności, składamy dokumenty do KRS, windykujemy dłużników, minimalizujemy ryzyko prowadzenia działalności pod kątem prawno- podatkowym. Asystujemy w zgromadzeniach wspólników, przygotowujemy projekty uchwał, umów oraz regulaminów.  Przeprowadzamy restrukturyzacje przedsiębiorstw, przygotowujemy plany restrukturyzacyjne oraz analizy majtku spółek. Chętnie wesprzemy Państwa także w zakresie wprowadzenia Pracowniczych Planów Kapitałowych, analizy umów z kontrahentami pod kątem wyłączenia Split Paymentu. Posiadamy także doświadczenie w sprawach pracowniczych, sporządzamy projekty regulaminów pracy, umów o pracę oraz wypowiedzeń stosunków pracy.
2/ Prawo w Rodzinie- prowadzimy doradztwo oraz reprezenujemy klientów w postępowaniach o rozwód i separację,o  opiekę nad dziećmi, alimenty. Doradzamy w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej, w sprawach spadkowych, sprawach oddłużeń oraz upadłości konsumenckiej. Posiadamy również doświadczenie w sprawach o odszkodowanie oraz rentę z tytułu  błędów medycznych, wypadków przy pracy czy wypadków komunikacyjnych jak również wypadków związanych ze szkodą na osobie powstałą w wyniku złych warunków atmosferycznych.
3/ German Desk- nasze usługi kierujemy także do przedsiębiorców oraz osób fizycznych zainteresowanych pomocą oraz doradztwem w sprawach trangranicznych. Nasza kancelaria specjalizuje się w dochodzeniu roszczeń wymagalnych na podstawie Europejskiego Nakazu Zapłaty, jak również w sprawach o Kindergeld oraz inne roszczenia w tym pracownicze.
4/ Szkolenia- poszerzanie świadomości prawnej wśród młodzieży w szkołach, szkolenia dla pracowników w zakresie prawa pracy i ubezpieczeń społ., nowelizacji przepisów prawnych istotnych z punktu widzenia przedsiębiorcy.
Do każdej sprawy podchodzimy z uwagą wyznając zasadę: "traktuj klientów tak, jak sam chciałbyś być traktowany". Serdecznie zapraszamy  do zapoznania się z zakresem oferowanych przez nas usług na www.bktkancelaria.pl lub do skorzystania z kontaktu z nami poprzez maila: sekretariat@bktkancelaria.pl   lub  telefonicznie: 602 38 60 01.

Słowa kluczowe: Pomoc prawnaadwokat, radca prawny Wocław, prawo cywilne, zastępstwo procesowe, porady prawne, restrukturyzacja, oddłużanie, PPK, Split Payment, korporacje, regulaminy pracy, Rodo, Niemcy, Kinderge
Edukacja
  • Uniwersytet Szczeciński (październik 1993 - czerwiec 1998)

    Prawo i Administracja - studia podyplomowe

Warunki współpracy
  • Pracuję w oparciu o dwa systemy rozliczenia: honorarium stałe (miesięczna stawka ryczałtowa) honorarium zmienne (obliczane poprzez odniesienie do liczby przepracowanych godzin oraz ustalonej z Klientem zryczałtowanej stawki godzinowej).

Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()