B&B Technic

Warszawa

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
B&B Technic
B&B Technic
Telefon:
794XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Koński Jar 10 M. 9
02-785

Warszawa

Podgląd

Nasza firma specjalizuje się w zakresie klimatyzacji, chłodnictwa, wentylacji, a także ogrzewania za pomocą pomp ciepła. Na rynku istniejemy od 8 lat, co zawdzięczamy naszym specjalistom oraz zaufaniem ze strony zadowolonych klientów, którzy chętnie do nas wracają. Wyróżnia nas to, że nasi fachowcy stale rozwijają swoje doświadczenie i umiejętności, aby sprostać wymaganiom klientów. Termin wykonania usługi dostosowujemy według indywidualnych potrzeb każdego.  

Klimat, który nas otacza stale się zmienia, a co za tym idzie – temperatury w okresie letnim są coraz wyższe, i mogą być uciążliwe. Dlatego warto postawić na wygodę i wybrać klimatyzację do domu lub miejsca pracy, która zdecydowanie poprawi jakość komfort i standard funkcjonowania.

Stawiamy przede wszystkim na jakość naszego serwisu, który wykonywany jest na najwyższym poziomie. Dodatkowo, zapewniamy gwarancję oraz jakość każdego wykonanego przez nas montażu lub naprawy. Dążymy do tego, aby nasza firma rozwijała się i pozyskiwała kolejnych, zadowolonych klientów.

Słowa kluczowe: Klimatyzacja, Chłodnictwo, Wentylacja, Pompy Ciepła
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()