Bartosz Włodarczyk

Kielce

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Bartosz Włodarczyk
Bartosz Włodarczyk
Telefon:
575XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Witam

Specjalizuję się w kompleksowej naprawie komputerów oraz laptopów już od ponad 7 lat. Zakres wsparcia obejmuje zarówno proste zmiany w oprogramowaniu, czyszczenie, jak również zaawansowaną naprawę.

Zakres moich usług to miedzy innymi:

- Instalacja oraz reinstalacja systemu operacyjnego (Windows, Linux).
- Aktualizacja systemu wraz ze sterownikami i oprogramowaniem układowym (BIOS, UEFI płyty głównej, firmware dysku).
- Diagnoza usterek mechanicznych jak i systemowych i ich usunięcie (np. uszkodzone zawiasy laptopa, wymiana matrycy, itp).
- Oczyszczanie komputerów ze zbędnych programów spowalniających system (bloatware) często instalowanych oryginalnie przez producentów laptopów lub nieświadomie przez nas samych.
- Odwirusowanie komputerów i zabezpieczenie ich przed ponownym zawirusowaniem, jak i odblokowanie plików po infekcjach typu Ransomware szyfrujących nasze pliki.
- Odzyskiwanie usuniętych lub uszkodzonych danych z dysków twardych jak i z nośników wymiennych (np. pendrive, karta pamięci).
- Składanie komputerów stacjonarnych oraz ich modernizacja (wymiana części)
- Konserwacja komputerów (czyszczenie z kurzu i wymiana pasty termoprzewodzącej procesora) w celu zapobieganiu przegrzewania się komputera.
- Porady przy wyborze sprzętu jak również jego kupno, instalacja, konfiguracja i transport do klienta.
- Konfiguracja sprzętu sieciowego jak i tworzenie sieci przewodowej/bezprzewodowej (WiFi), konfiguracja internetu stacjonarnego/mobilnego (LTE).
- Oraz wiele innych.

Dojazd do klienta GRATIS!

Słowa kluczowe: Pogotowie komputerowe, serwis komputerów, serwis komputerowy, naprawa komputera, naprawa komputerów, komputery
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()