Zawsze patrz kreatywnie - Bartłomiej Busz

(1)

Ostrzeszów

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Bartłomiej Busz
Bartłomiej Busz
Telefon:
787XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Os. Zamkowe 19/18
63-500

Ostrzeszów

Podgląd

Jestem z wykształcenia Grafikiem komputerowym i fotografem. Fotografia to moje życie, zajmuję się również krótkimi formami video.

Słowa kluczowe: Sesje zdjęciowe, sesja zdjęciowa, profesjonalne sesje zdjęciowe, artystyczne sesje zdjęciowe, sesje fotograficzne
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z moim udziałem (10)
 • filmy produktowe

  Witam serdecznie. Z przyjemnością podejmę współpracę i zrealizuję dla Państwa filmy. Zapraszam na mój kanał vimeo - https://vimeo.com/user41937035 - tutaj moje przykładowe realizacje. Zachęcam do kontaktu - foto@buszbartek.com.

  Do negocjacji
 • Fotografie Powierzchni

  Witam serdecznie. Z przyjemnością podejmę współpracę i zrealizuję zdjęcia dla Państwa. Podana cena jest stawką przybliżoną, konkretną wycenę podam przy poznaniu szczegółów co do realizacji. Zachęcam do kontaktu - foto@buszbartek.com.

  5 zł
  za sztuka
 • Filmy produktowe, filmy HD produktow na youtube

  Witam serdecznie. Z przyjemnością podejmę współpracę i zrealizuję dla Pana filmy. Zapraszam na mój kanał vimeo - https://vimeo.com/user41937035 - tam moje przykładowe realizacje. Zachęcam do kontaktu - foto@buszbartek.com.

  70 zł
  za sztuka
 • Filmy produktowe, filmy HD produktow na youtube

  Witam serdecznie. Z przyjemnością podejmę współpracę i zrealizuję dla Pana filmy. Zapraszam na mój kanał vimeo - https://vimeo.com/user41937035 - tam moje przykładowe realizacje. Zachęcam do kontaktu - foto@buszbartek.com.

  70 zł
  za sztuka
 • Zlecę wykonanie profesjonalnej prezentacji w Prezi

  Witam serdecznie. Z przyjemnością podejmę współpracę i zrealizuję prezentację. Konkretną ofertę cenową będę mógł przedstawić jeśli poznam więcej szczegółów. Zachęcam do kontaktu - foto@buszbartek.com.

  Do negocjacji
 • Dokumentacja fotograficzna elementów organów Krzeszów/Ołomuniec

  Witam serdecznie. Z przyjemnością wykonam zdjęcia. Zapraszam na moja stronę - www.buszbartek.com. W Krzeszowie bywam w Bazylice, ponieważ mam Brata w Mieroszowie i kiedy tylko możemy to wybieramy się do Krzeszowa :) Zachęcam do kontaktu - foto@buszbartek.com

  300 zł
  za całość
 • Zdjęcia profilowe

  Witam serdecznie. Z przyjemnością podejmę współpracę i zrealizuję zdjęcia dla Państwa. Zapraszam na moja stronę - www.buszbartek.com oraz na mój profil maxmodels - https://www.maxmodels.pl/fotograf-bartbbf.html - tam moje portfolio portretów. Zachęcam do kontaktu - foto@buszbartek.com.

  600 zł
  za całość
 • Animacja do teledysku

  Witam serdecznie. Z przyjemnością zrealizuję dla Pana zlecenie. Zachęcam do kontaktu - foto@buszbartek.com.

  3000 zł
  za całość
 • Zdjęcia dzieci w wieku 4-7 lat 60 sztuk

  Witam serdecznie. Z przyjemnością podejmę współpracę i zrealizuję zdjęcia dla Pana. W podaną cenę wliczoną jest gaża dla dziecka (rodziców) za udostępnienie wizerunku. Zapraszam na moją stronę internetową - www.buszbartek.com, oraz na mój profil na maxmodels - https://www.maxmodels.pl/fotograf-bartbbf.html - tam moje przykładowe portfolio. Zachęcam do kontaktu - foto@buszbartek.com.

  6000 zł
  za całość
 • Nagrywanie i montowanie filmów

  Witam serdecznie. Z przyjemnością podejmę współpracę i zrealizuję dla Pani filmy. Zapraszam na mój kanał vimeo - https://vimeo.com/user41937035 - tam moje przykładowe realizacje. Zachęcam do kontaktu - foto@buszbartek.com - po zapoznaniu się z przykładowymi filmikami będę mógł przedstawić ofertę cenową.

  Do negocjacji

Otrzymane oceny i komentarze (1)

(5,00) | Otrzymane oceny: 1
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
dbałość o szczegóły:
dyspozycyjność:
elastyczność wobec oczekiwań:
jakość wykorzystywanych metod i narzędzi:
krótkie terminy realizacji:
profesjonalizm obsługi:

Komentarz:

Bardzo zadowolona!