Zawsze patrz kreatywnie - Bartłomiej Busz

(1)

Ostrzeszów

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Bartłomiej Busz
Bartłomiej Busz
Telefon:
787XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Os. Zamkowe 19/18
63-500

Ostrzeszów

Podgląd

Jestem z wykształcenia Grafikiem komputerowym i fotografem. Fotografia to moje życie, zajmuję się również krótkimi formami video.

Słowa kluczowe: Sesje zdjęciowe, sesja zdjęciowa, profesjonalne sesje zdjęciowe, artystyczne sesje zdjęciowe, sesje fotograficzne
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem (13)
 • Fotograf +Grafik Komputerowy [Zdjęcia Produktów] - Stała Współpraca

  Witam serdecznie. Z przyjemnością podejmę współpracę i zrealizuję dla Pana obróbkę oraz zdjęcia z obróbką. Cena za obróbkę 100 jaką podałem jest ceną orientacyjną, ponieważ musiałbym wiedzieć jakiego rodzaju to produkty i zobaczyć jakieś przykładowe zdjęcie aby widzieć jak jest sfotografowany. Za sfotografowanie i obróbkę 300 produktów mogę zaproponować cenę 2250 zł. Termin realizacji obróbki 100 zdjęć to 3-4 dni, w zależności od tego, czy produkty mają być szparowane i jaki ogólny nakład obróbki na dany produkt. Zachęcam do kontaktu - foto@buszbarttek.com - będę mógł przesłać przykładowe realizacje zdjęć produktowych jakie wykonałem dla klientów.

  500 zł
  za całość
 • WYKONANIE ZDJĘĆ FIRAN NA OKNIE W STUDIO LUB NA BIAŁYM TLE

  Witam serdecznie. Z przyjemnością podejmę współpracę i zrealizuję dla Pana zdjęcia. Mogę wykonać próbne zdjęcia. Zachęcam do kontaktu - foto@buszbartek.com - będę mógł przesłać przykładowe realizacje zdjęć produktowych jakie wykonywałem dla klientów.

  Do negocjacji
 • zmontowanie filmów

  Witam serdecznie. Z przyjemnością podejmę współpracę i zrealizuję dla Pana montaż filmów. Zapraszam na mój kanał na vimeo - https://vimeo.com/user41937035 - tutaj moje przykładowe realizacje. Jeśli mógłbym prosić o więcej szczegółów, będę w stanie przedstawić konkretną ofertę cenową. Zachęcam do kontaktu - foto@buszbartek.com.

  Do negocjacji
 • Produkcja filmów na You Tube dla placówki rehabilitacyjnej

  Witam serdecznie. Z przyjemnością podejmę współpracę i zrealizuję dla Państwa filmy. Podana cena jest kosztem za dzień zdjęciowy z późniejszym montażem. Zapraszam na mój kanał vimeo - https://vimeo.com/user41937035 - tutaj moje przykładowe realizacje. Zachęcam do kontaktu - foto@buszbartek.com.

  900 zł
  za sztuka
 • Wykonanie zdjęć prezentujących mieszkanie pod wynajem

  Witam serdecznie. Z przyjemnością podejmę współpracę i zrealizuję dla Pana zdjęcia. Zachęcam do kontaktu - foto@buszbartek.com - będę mógł przesłać przykładowe zdjęcia nieruchomości jakie realizowałem dla klientów. Pozdrawiam

  650 zł
  za całość
 • Przegranie z VHS, mini DV i Video 8 na DVD - 70 szt.

  Witam serdecznie. z przyjemnością zrealizuję dla Pana zgranie taśm. Zachęcam do kontaktu - foto@buszbartek.com

  1000 zł
  za całość
 • filmiki erotyczne ( orgazm , zabawa ) foto video poszukiwany

  Witam serdecznie. Z przyjemnością podejmę współpracę i zrealizuję dla Pani sesje zdjęciowe i filmy. Zachęcam do kontaktu - foto@buszbartek.com w celu poznania szczegółów, oraz przesłania Pani przykładowych realizacji.

  Do negocjacji
 • Nagranie i montaż krótkiego spotu produktowego

  Witam serdecznie. Z przyjemnością podejmę współpracę i zrealizuję dla Pana film. Zapraszam na mój kanał vimeo - https://vimeo.com/user41937035 - tam moje portfolio, również przykładowy film reklamowy z wykorzystanie aktorki. Zachęcam do kontaktu - foto@buszbartek.com.

  Do negocjacji
 • Nagranie filmu lub podcastu z moim tekstem

  Witam serdecznie. Z przyjemnością podejmę współpracę. Zapraszam na mój kanał vimeo - https://vimeo.com/user41937035 - tutaj moje przykładowe realizacje. Zachęcam do kontaktu - foto@buszbartek.com.

  Do negocjacji
 • Poszukiwany fotograf - fotografia przemysłowa

  Witam serdecznie. Z przyjemnością podejmę współpracę i zrealizuję dla Państwa zdjęcia. Zachęcam do kontaktu - foto@buszbartek.com - będę mógł przesłać przykładowe realizacje zdjęć tego typu jakie wykonywałem dla klientów.

  Do negocjacji
 • Zlecę montaż krótkiego wideo na youtube

  Witam serdecznie. Z przyjemnością podejmę współpracę i zrealizuję dla Pana montaż. Zapraszam na mój kanał vimeo - https://vimeo.com/user41937035 - tutaj moje przykładowe realizacje. Zachęcam do kontaktu - foto@buszbartek.com.

  Do negocjacji
 • Filmik Promo obrobienie surowego materiału maks 1.5 min

  Witam serdecznie. Z przyjemnością podejmę współpracę i zrealizuję dla Pana montaż filmu. Zapraszam na mój kanał vimeo - https://vimeo.com/user41937035 - tutaj moje przykładowe realizacje. Zachęcam do kontaktu - foto@buszbartek.com

  500 zł
  za całość
 • FOTOGRAF poszukiwany do sesji na siłowni / trening. ŚLĄSK

  Witam serdecznie. Z przyjemnością podejmę współpracę. Zapraszam na mój profil na maxmodels - https://www.maxmodels.pl/fotograf-bartbbf.html - tutaj moje portfolio portretu również sportowego. Zachęcam do kontaktu - foto@buszbartek.com.

  Do negocjacji

Otrzymane oceny i komentarze (1)

(5,00) | Otrzymane oceny: 1
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
dbałość o szczegóły:
dyspozycyjność:
elastyczność wobec oczekiwań:
jakość wykorzystywanych metod i narzędzi:
krótkie terminy realizacji:
profesjonalizm obsługi:

Komentarz:

Bardzo zadowolona!