Zawsze patrz kreatywnie - Bartłomiej Busz

(1)

Ostrzeszów

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Bartłomiej Busz
Bartłomiej Busz
Telefon:
787XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Os. Zamkowe 19/18
63-500

Ostrzeszów

Podgląd

Jestem z wykształcenia Grafikiem komputerowym i fotografem. Fotografia to moje życie, zajmuję się również krótkimi formami video.

Słowa kluczowe: Sesje zdjęciowe, sesja zdjęciowa, profesjonalne sesje zdjęciowe, artystyczne sesje zdjęciowe, sesje fotograficzne
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem (10)
 • Szukam do współpracy firmy która robi filmiki reklamowe

  Witam serdecznie. Z przyjemnością podejmę współpracę i zrealizuję dla Pana filmy. Zapraszam na mój kanał vimeo - https://vimeo.com/user41937035 - tutaj moje portfolio. Podana przeze mnie ceną jest orientacyjna, ponieważ musiałbym poznać więcej szczegółów - jakie to mają być filmy, w jakiej technice wykonane i w jakim zakresie. Proszę o więcej szczegółów na maila - foto@buszbartek.com. Pozdrawiam

  300 zł
  za całość
 • Zlecę wykonanie montażu serii filmów na YouTube

  Witam serdecznie. Z przyjemnością podejmę współpracę i zrealizuję dla Państwa montaż filmów. Zapraszam na mój kanał na vimeo - https://vimeo.com/user41937035 - tutaj moje przykładowe realizacje. Zachęcam do kontaktu - foto@buszbartek.com

  70 zł
  za sztuka
 • Fotografia produktowa

  Witam serdecznie. Z przyjemnością podejmę współpracę i zrealizuję dla Pani/a zdjęcia. Zachęcam do kontaktu - foto@buszbartek.com - będę mógł przesłać przykładowe realizacje. Czas realizacji zlecenia to dwa dni od momentu dotarcia do mnie produktów. Pozdrawiam, Bartek Busz. :)

  900 zł
  za całość
 • Fotografia kulinarna

  Witam serdecznie. Z przyjemnością podejmę współpracę i zrealizuję dla Państwa zdjęcia. Zachęcam do kontaktu - foto@buszbartek.com - jeśli mógłbym prosić o więcej szczegółów.. Będę mógł również przesłać przykładowe portfolio fotografii kulinarnych jakie realizowałem dla klientów. Pozdrawiam, Bartek Busz :)

  Do negocjacji
 • Zdjecia produktu - packshot w rozsądnej cenie .

  Witam serdecznie. Z przyjemnością podejmę współpracę współpracę i zrealizuję dla Państwa zdjęcia. Zachęcam do kontaktu - foto@buszbartek.com - będę mógł przesłać przykładowe zdjęcia tego typu jakie realizowałem dla klientów. Podana ceną jest ceną za ujęcie packshot + w aranżacji.

  27 zł
  za całość
 • Zlece Wykonanie fotografii produktowej ok 300 szt zdjęć,

  Dzień dobry. Z przyjemnością podejmę współpracę i zrealizuję dla Państwa zdjęcia. Zachęcam do kontaktu - foto@buszbartek.com - jeśli mógłbym poznać więcej szczegółów względem realizacji. Będę mógł również przesłać przykładowe portfolio zdjęć tego typu jakie realizowałem dla klientów.

  3000 zł
  za całość
 • Zdjęcia reklamowe produktów sportowych suplementy

  Witam serdecznie. Z przyjemnością podejmę współpracę i zrealizuję zdjęcia dla Państwa. Jeśli mógłbym prosić o więcej informacji na maila - foto@buszbartek.com - pozwoli mi to przedstawić konkretną ofertę cenową oraz przykładowe realizacje. Zachęcam do kontaktu.

  Do negocjacji
 • Zdjęcia obiektu budowlanego

  Witam serdecznie. Z przyjemnością podejmę współpracę i zrealizuję dla Państwa zdjęcia. Zapraszam na moją stronę - www.buszbartek.com oraz na mój profil na maxmodels - https://www.maxmodels.pl/fotograf-bartbbf.html - tutaj również moje portfolio. Zachęcam do kontaktu.

  1700 zł
  za całość
 • Film edukacyjny

  Witam serdecznie. Z przyjemnością podejmę współpracę i zrealizuje filmy. Zachęcam do kontaktu - foto@buszbartek.com - jeśli mógłbym prosić o jakieś szczegóły. Będę mógł również przedstawić swoje portfolio.

  Do negocjacji
 • Film + montaz

  Witam. Z przyjemnością podejmę współpracę i zrealizuję film. Zapraszam na mój kanał vimeo - https://vimeo.com/user41937035 - tutaj moje przykładowe realizacje. Zachęcam do kontaktu - foto@buszbartek.com.

  1000 zł
  za całość

Otrzymane oceny i komentarze (1)

(5,00) | Otrzymane oceny: 1
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
dbałość o szczegóły:
dyspozycyjność:
elastyczność wobec oczekiwań:
jakość wykorzystywanych metod i narzędzi:
krótkie terminy realizacji:
profesjonalizm obsługi:

Komentarz:

Bardzo zadowolona!