Profesjonalizm, jakość - Bart Nowak

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Bart Nowak
Bart Nowak
Telefon:
555XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Jestem dziennikarzem społecznym, copywriterem, blogerem - po prostu pasjonatem twórczości pisanej. Proponuję tekst próbny na proponowany temat lub w pokrewnej dziedzinie.

Potrzebujesz tekstu wysokiej jakości, przeredagowania treści, korekty? Proponuję Ci swoje usługi w pisarskiej materii, na różnym poziomie jakości - poradniki, zaplecza, opisy produktów po artykuły fachowe i dziennikarskie.

Na życzenie/zlecenie stworzę dla Państwa
- opisy produktów,
- prosty tekst pod frazę,
- wzbogacę bloga turystycznego, sportowego czy światopoglądowego o rzeczowy post/komentarz.
- merytoryczny artykuł (recenzja, esej, felieton, polemika)
oraz poprowadzę profil/bloga w mediach społecznościowych

Ceny do negocjacji, z uwzględnieniem ilości materiału, czasu pracy, jakości, wielkości projektu. Wstępne propozycje zostawiam w zakładce w poniższym linku. Również przykładowe teksty, pod adresem:
http://prostopokrecone.blogspot.com/p/publikacje.html

Słowa kluczowe: Freelancer, teksty zlecenia, pisanie tekstów, copywriting, copywriter, CMS, content marketing
Realizacje
Dokumenty i arkusze (2)
 • Powzięcie kredytu to jedynie pierwsza część umowy z bankiem. Dla klienta potrzebującego pieniędzy natychmiast wręcz konieczna. Za pożyczonymi w jednej chwili pieniędzmi powstają raty – comiesięczne stawki spłaty. Jeszcze przed zdecydowaniem się na kredyt klient powinien być świadomy jakie czynniki mają wpływ na spłacane przezeń raty. Obliczanie raty kredytu wiąże się z ustaleniem okresu kredytowania, wysokością kwoty, stopą oprocentowania, rodzaju rat. Przeliczenie wskaźników pozwala na oszacowanie miesięcznej raty, którą należy wkomponować w domowy budżet. Przy utracie płynności finansowej lub potrzebie przeznaczenia pieniędzy na inne środki niż spłata kredytu klient może zawnioskować do banku o karencję lub wakacje kredytowe. Zawieszenie spłaty kapitału: od miesiąca do kilku lat Uzyskanie karencji, czyli zawieszenia spłaty kapitałowej części kredytu, jest jak najbardziej możliwe. Z reguły wystarczą prawidłowości przy rocznym spłacaniu kredytu. PKO Bank Polski oferuje swoim klientom maksymalnie 3 lata zawieszenia rat w całym okresie kredytowania. MBank z kolei jest bardziej restrykcyjny – określa swoje karencje „jednorazowe”. Trwają one tu od miesiąca do maksymalnie trzech. Pamiętajmy, przy karencji wciąż spłacamy odsetkową część kredytu. Tę opcję posiada większość banków. Parametry i okres zawieszenia warto podejrzeć na stronach banków lub wybrać się na rozmowę z konsultantem. Wakacje kredytowe Karencja nie zapewnia klientowi zupełnej swobody. Taką opcję daje mu dopiero opcja wakacji kredytowych. Podobnie jak w przypadku karencji, czasowe ominięcie spłacania kredytu może nastąpić dopiero po przyznaniu zgody banku. Wakacje kredytowe mają z letnim wypoczynkiem wspólny mianownik. Świadomość wyjazdów i urlopów sprawia, że większość banków idzie spłacającym kredyt klientom na rękę. Zawieszenie jedno-, dwu- i trzymiesięczne całej raty kapitałowo-odsetkowej automatycznie wydłuży czas spłaty, planowany przy podpisywaniu umowy. Doraźne rozwiązania Poza Deutsche Bankiem i City Bankiem handlowym w większości instytucji dostaniemy jedną, drugą lub wybierzemy między obiema ofertami. Nie jest to narzędzie kombinowania – banki stawiają maksymalne okresy prolongat. Ulga w budżecie jest chwilowa, a raty kredytu wracają po przerwie w normalnej lub zwiększonej stawce.
 • Smakosze orientalnych herbat nie mogli ominąć w swoim rozpisce yerby mate. Co warto wiedzieć o tej herbacie, jaka jest najmocniejsza yerba mate, jak mieszać dodatki do ziół? Klasyfikacja mocy ekstraktu dzieli smakoszy yerby. „Mocniejsi” stawiają na pobudzenie, zaś „delikatniejsi”, cenią smak i łagodne kompozycje. Określenie, jaka jest najlepsza yerba mate jest niemożliwe. Do mocnych rodzajów yerby zalicza się mate Pippori i Tarangui, a także Colon i Pajarito. Mate Pippori to wybór dla znawców yerby z długim stażem. Tarangui Elaborada to zioła z Argentyny. Ta odmiana to idealny wybór dla ludzi szukających ukojenia i uzupełnienia minerałów, z potasem, sodem, witaminami B. Nad La Platą najcenniejszą mate jest jednak yerbę Rosamonte. Swoją królewskość zawdzięcza różanemu posmakowi. Inne rodzaje yerba mate? Paragwajski Colon posiada gorzki, cierpki posmak. Warto popić tę odmianę yerby przed wysiłkiem umysłowym. Zawiera dużą ilość minerałów (fosfor, magnez, potas czy wapń) oraz kofeinowy „dopalacz”. Mocną odmianą yerby z dodatkiem jest mate Pajarito. Paragwajski ekstrakt zawiera w suszu stewię. W odróżnieniu od poprzednich Pajarito jest zmieloną herbatą. Zachowuje jednak naturalny ziołowy posmak goryczki. Szczyptę ekstraktu wykorzystuje się też jako dodatek do herbaty czy kawy. Z walorów smakowych yerby korzystają też ci, którzy nie preferują tradycyjnego indiańskiego-fajkowego wyparzania. Łagodniejsze rodzaje yerby mate to nie tylko brak mocnych składników w ziołach. Smakosze yerby w saszetkach przygotowują specyfik jak zwykłą herbatę. Trzygramowe saszetki są zarówno o smaku ziół jak i smakowych odmian: brzoskwiniowej lub cytrynowej. To idealna yerba mate dla początkujących.
WWW (1)
Umiejętności
 • obsługa komputera: MS Office

  Średniozaawansowany (3 lata)

 • kreatory: Wordpress i Blogspot (zaplecza stron)

  Średniozaawansowany (2 lata)

Doświadczenie
 • SeoUslugi.pl (styczeń 2014 - obecnie)

  copywriter: pisanie precli i tekstów wysokiej jakości
  krótkie opisy, poradniki, artykuły, parafrazy

 • Skokipolska.pl (luty 2012 - obecnie)

  redaktor serwisu narciarskiego: praca w kreatorze Joomla i Wordpress (zaplecze)
  felietony, artykuły, newsy, relacje narciarskie
  koordynacja pracy redakcji, wybór zdjęć

 • tygodnik "Sztafeta" w Stalowej Woli (czerwiec 2012 - lipiec 2012)

  dziennikarz: ogłoszenia, newsy i artykuły, sondy
  praca w terenie, współpraca z redaktorem prowadzącym
  fotogaleria, gazeta w internecie

 • Twojaeuropa.pl (październik 2013 - grudzień 2013)

  redaktor: pisanie artykułów i newsów o tematyce unijnej, tematyka polityczna
  wstawianie tekstów na zaplecze

Edukacja
 • Uniwersytet Marii-Curie Skłodowskiej (październik 2013 - obecnie)

  Dziennikarstwo - magisterskie

 • Uniwersytet Marii-Curie Skłodowskiej (październik 2010 - lipiec 2013)

  politologia - licencjackie

Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()