Serwis Fiat,Alfa,Lancia - AUTOVETTURA

WOŁOMIN

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
AUTOVETTURA
AUTOVETTURA
Tel. kom.:
22 XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Warsztat mechaniki pojazdowej „Auto Kielak” Warsztat powstał w 1983 roku i specjalizuje się w naprawie marek włoskiego koncernu FIAT takich jak.
Fiat , Alfa Romeo, Lancia

Słowa kluczowe: Serwis warszawa, naprawa alfa, naprawa fiat, naprawa lancia, serwis wołomin, mechanik wołomin, fiat,alfa,lancia
Sprzęt i wyposażenie
 • Cdif2 axes system
  Cdif2 axes system

  Posiadamy system diagnostyczny cdif 2 wraz z kablami do starszych modeli samochodów koncernu FIAT jak również z adapterami cad do najnowszych modeli obsługujących linie can. Dodatkowo nasze urządzenie posiada wbudowany oscyloskop który pozwala na dokładna pomiary czujników w funkcji czasu. Przykładowe możliwości (obsługa hamulców elektrycznych cofnięcie tłoczków, kalibracja), czyszczenie DPF w trybie serwisowym, kasowanie inspekcji serwisowych, diagnostyka silników, diagnostyka układów elektronicznych samochodów.

 • Kpl. blokad rozrządu do samochodów grupy fiat Condor
  Kpl. blokad rozrządu do samochodów grupy fiat Condor

  Posiadamy kpl. blokad rozrządu do samochodów włoskich ze względu na specyfikę silników w samochodach włoskich wymiana rozrządu bez zastosowania blokad daję bardzo kiepskie efekty zaczynając od falujących obrotów biegu jałowego na gaśnięciu silnika i wyświetlaniu check engine

 • Przyrząd do zarabiana przewodów hamulcowych wp
  Przyrząd do zarabiana przewodów hamulcowych wp

  Posiadamy profesjonalny przyrząd do zarabia sztywnych przewodów hamulcowych pod samochodem. Umożliwia to wykonanie wszystkich prac związanych z układem hamulcowym, jak również wykonanie żądanego przewodu hamulcowego na specjalne zamówienie.

 • Ściągacz sprężyn sellnet
  Ściągacz sprężyn sellnet

  Posiadamy ściągacz sprężyn do zawieszenia samochodowego, który skraca czas wymiany amortyzatorów o ok pół godziny (jedna sztuka) pozwala na precyzyjne wykonanie prac.

Warunki współpracy
 • Godziny otwarcia warsztatu pon.-pt. 8:00-18:00, sob. 8:00-14:00

  Dla stałych klientów rabaty !!!!!!

  Prowadzimy książki serwisowe dla naszych stałych klientów, abyś nie musiał(a) zaprzątać sobie głowy tym co było i co będzie w najbliższym czasie do zrobienia w twoim samochodzie.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()