Liczy się klient - Auto-Master Sp. z o.o.

Warszawa

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Auto-Master Sp. z o.o.
Auto-Master Sp. z o.o.
Telefon:
571XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Firma Auto-Master Sp. z o.o.  jest efektem rozwoju firmy Auto-Handel Dariusz Olszak, która na rynku usług motoryzacyjnych, odnosząc wiele sukcesów, jest od 1993 r.  

Jesteśmy firmą kompletną, na tyle wyposażoną i doświadczoną, aby realizować wszystkie swoje usługi samodzielnie. Efektem tego jest indywidualne i bezpośrednie podejście do każdego Klienta, dające mu pewność jakości wykonywania u nas usług mechaniki samochodowej.
Ciągłe inwestycje w sprzęt diagnostyczny, wyposażenie warsztatu, wiedzę mechaników pozwalają nam na naprawę oraz obsługę pojazdów na najwyższym poziomie w naszym warsztacie samochodowym w Lublinie. Forma i sposób działania naszej firmy i warsztatu nieustannie podlega rozwojowi. Poszukujemy wiedzy, środków, dzięki którym sprawniej będziemy spełniać oczekiwania naszych Klientów. W trosce o zaufanie naszych Klientów firma jest ubezpieczona od wykonywanych przez nas usług.

Nasze dziedziny to głównie:
- Kompletna mechanika pojazdowa
- Diagnostyka komputerowa
- Obsługa okresowa
- Przeglądy gwarancyjne
- Chip Tuning
- Eco Tuning
- Serwis i naprawa klimatyzacji

Dodatkowo specjalizujemy się w takich dziedzinach jak:
- Diagnostyka i mechanika BMW
- Diagnostyka i mechanika Mercedes
- Kompleksowa obsługa  filtrów cząstek stałych (usuwanie) DPF / FAP

Zapraszamy do kontaktu poprzez stronę auto-master.com.pl lub przez telefon 512 737 995. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w naszym warsztacie samochodowym w Lublinie.

Słowa kluczowe: Warsztat samochodowy, Diagnostyka komputerowa, Mechanika samochodowa, Diagnostyka BMW, Naprawa BMW, Mechanika pojazdowa, Usuwanie FAP, Usuwanie DPF, Klimatyzacja serwis, chip tuning
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()