Bezpieczny Transport - AUTO-HANDEL Daniel Plutecki

Słomniki

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
AUTO-HANDEL Daniel Plutecki
AUTO-HANDEL Daniel Plutecki
Telefon:
690XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Jesteśmy prężną, szybko rozwijającą się firmą Transportowo-Handlowo-Usługową . Od pierwszych dni istnienia firmy stawiamy na jakość i bezpieczeństwo świadczonych usług. Codziennie jesteśmy do Państwa dyspozycji, gwarantując, profesjonalne wykonanie powierzonych nam działań. To, co nas wyróżnia, to rzetelność i terminowość Waszych zleceń. Jesteśmy skłonni do stałej współpracy oraz staramy się budować partnerskie relacje z Naszymi Klientami. Dla Nas Klient jest po prostu Najważniejszy!

Wynajmij Auto-lawetę i jedź sam lub z kierowcą! Wynajmujemy Nowe Iveco Daily 35S17 z roku 2016 z mocnym 3 litrowym silnikiem o mocy 170kM. DMC pojazdu 3,5 tony oraz mocnym uciągu na haku 3,5 tony. Moc w połączeniu z niskim spalaniem paliwa, komfortem jazdy oraz możliwością podpięcia podwójnej lawety/przyczepy, czyni Nasz pojazd wyjątkowym i spełniającym wszystkie zapotrzebowania Naszych Klientów.
Jedyna taka Auto-laweta w Małopolsce pod Wynajem!

Świadczymy także usługi z zakresu Pomocy Drogowej i holowania pojazdów czynnej 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Działamy głównie w Małopolsce. Nasze tereny działania to m.in. Słomniki, Kraków, Proszowice, Miechów, Olkusz i okolice, a pojazdy, które holujemy możemy przetransportować nawet na drugi koniec Polski lub na teren Unii Europejskiej.
Potrzebujesz Pomocy - ZADZWOŃ  690-505-900.

Prowadzimy AUTO-HANDEL Sprzedaż/Zamiana/Skup samochodów używanych. Zajmujemy się głównie sprzedażą samochodów importowanych z krajów UE.
Jesteśmy na gratka.pl, a znajdziecie Naszą ofertę poniżej:
http://autohandel-import-wynajem.gratka.pl/oferta/

Sprowadzamy samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe na zamówienie z krajów Unii Europejskiej. U Nas klient wybiera auto swoich marzeń!
Głównie importujemy samochody z Niemiec, Austrii oraz Włoch. Także dalsze kraje Wspólnoty Europejskiej nie są Nam obce.
Nie boimy się dalekich tras! Nie boimy się Waszych zleceń!

Słowa kluczowe: Motoryzacja, usługi motoryzacyjne, transport, usługi transportowe, kierowcy, usługi motoryzacyjne
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()