Eksperci od nieruchomości - ATELIER NOVA SP. Z O.O.

Wrocław

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
ATELIER NOVA SP. Z O.O.
ATELIER NOVA SP. Z O.O.
Telefon:
695XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Firma ATELIER NOVA zrodziła się z naszej PASJI DO NIERUCHOMOŚCI. Właścicielom i najemcom lokali firmowych oraz mieszkań i domów prywatnych pomagamy spełniać ich marzenia o komforcie, bezpieczeństwie, funkcjonalności i stylistyce. Z największą uwagą wsłuchujemy się w ich oczekiwania, zapewniając im fachowe doradztwo na każdym etapie inwestycji. Naszym zdaniem, każda, nawet najbardziej zaniedbana nieruchomość, kryje w sobie ogromny potencjał. Wystarczy tylko go odkryć i przywrócić do życia. Znany amerykański grafik, Milton Glaser, powiedział kiedyś, że istnieją trzy reakcje po zobaczeniu projektu – pozytywna, negatywna i „wow”! Reakcja „wow” jest głównym celem każdego twórcy. Nie inaczej jest z nami…

Każda inwestycja jest dla nas nowym wyzwaniem, a każdy klient – przyjacielem, bowiem to dla niego podejmujemy starania przy tworzeniu przyjaznych wnętrz dla otoczenia zawodowego i domowego ogniska, do których chętnie będzie wracał.

Zapraszamy do współpracy!
------------------------------   -------
Zakres realizowanych usług
Obsługa techniczna: wymiana i utylizacja zużytego oświetlenia, naprawa instalacji elektrycznej, wod-kan, kanalizacyjnej, klimatyzacji, kontroli dostępu oraz wielu innych, odpowietrzanie i regulacja grzejników, drobne prace tynkarskie oraz malarskie, uzupełnianie paneli sufitowych, naprawa i uzupełnianie ubytków wykładzin, naprawa okien i rolet, wymiana zamków, samozamykaczy oraz zbitych szyb, montaż mebli, wymiana armatury łazienkowej, udrażnianie kanalizacji, wszelkie prace tzw. złotej rączki. Prace remontowo-budowlane oraz wykończeniowe w obiektach przemysłowych, handlowych, gastronomicznych oraz mieszkaniach i domach prywatnych. Złota rączka w mieszkaniach/domach prywatnych: usługi elektryczne, hydrauliczne, montaż mebli, wieszanie luster, obrazów, karniszy, montaż i wymiana zamków, wkładek, klamek, usuwanie/kładzenie wykładzin, paneli, parkietów, montaż listew przypodłogowych, naprawa żaluzji i wertikali, inne prace (np. sprzątanie terenu, pielęgnacja ogrodu, odśnieżanie). Projektowanie wnętrz w 3D, home staging i office staging.

Słowa kluczowe: Usługi budowlane, remonty, wykończenia, wyposażenie wnętrz, projektowanie wnętrz, instalacje, naprawy, serwis, obsługa techniczna, nieruchomości, konserwacje, tłumaczenia
Realizacje
Dokumenty i arkusze (1)
Video i animacje (1)
 • Nasze "wiosenne wyzwanie". Dom we Wrocławiu o powierzchni 220 m2, w którym powstaną 3 odrębne mieszkania i lokal użytkowy.
Aktualności
 • PROMOCJA! (marzec 2018)

  Polub profil naszej firmy na FB i otrzymaj 100 zł zniżki za każde naliczone 1000 zł z podpisanej umowy na usługi remontowo-wykończeniowe. Regulamin promocji jest dostępny na stronie internetowej www.ateliernova.pl w sekcji AKTUALNOŚCI.

Warunki współpracy
 • 1). Usługi remontowo-wykończeniowe realizujemy wyłącznie po obejrzeniu mieszkania/domu/lokalu, wykonaniu pomiarów i opracowaniu kosztorysu.
  2). Pracujemy na podstawie umowy negocjowanej indywidualnie ze Zleceniodawcą.
  3). Doradzamy i pomagamy w wyborze materiałów, zapewniamy ich przewóz na miejsce inwestycji.
  4). Dokładamy wszelkich starań, aby realizowane przez nas prace były możliwie jak najmniej uciążliwe dla Państwa i chętnie dostosowujemy się do sugerowanych nam godzin pracy.
  5). Przyjmujemy zaliczki.
  6). Dysponujemy ubezpieczeniem OC i wystawiamy faktury VAT.
  7). Płatności za wykonane usługi przyjmujemy wyłącznie przelewem na konto podane w umowie.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()