Sukces to kwestia wyboru - ASTITUM Konsulting Sp. z o.o.

Zielona Góra

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
ASTITUM Konsulting Sp. z o.o.
ASTITUM Konsulting Sp. z o.o.
Telefon:
504XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Astitum Konsulting Sp. z o.o. to zespół wykwalifikowanych specjalistów w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych dla projektów z zakresu działalności inwestycyjnej przedsiębiorstw, rozwoju i wdrażania innowacji, projektów infrastrukturalnych i szkoleniowych.
Jesteśmy firmą specjalizującą się w zarządzaniu projektami, współfinansowanymi ze środków Unii Europejskiej oraz dostarczaniu kompleksowych usług doradczych. Nasi specjaliści uczestniczą w przygotowaniu i wdrażaniu projektów zarówno z Regionalnych Programów Operacyjnych, jak również Krajowych Programów Operacyjnych.
Specjalizujemy się w dostarczaniu przedsiębiorstwom, jednostkom samorządowym oraz organizacjom pozarządowym kompleksowych i nowoczesnych rozwiązań biznesowych, które kształtują ich rozwój. Rozumiemy potrzeby i preferencje naszych Klientów, wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom i dbamy o najwyższą jakość naszych usług.
Nasza firma, to przede wszystkim zespół specjalistów, których cechują:
Kompetencje, dojrzałość profesjonalizm skuteczność.

Zapraszamy do kontaktu.

ASTITUM Konsulting Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Lisowskiego 6,
65-072 Zielona Góra
e-mail. biuro@astitum.pl
www: http://astitum.pl/

Bezpłatne konsultacje pozwolą na weryfikację możliwości pozyskania przez Państwa środków finansowych.

Słowa kluczowe: Fundusze europejskie, dotacje unijne, fundusze unijne, dofinansowanie z ue, dotacje z unii europejskiej, dotacje z ue, wnioski o dofinansowanie, dotacje europejskie
Zakres działania
  • Fundusze i dotacje UE  z Zielonej Góry

    Dofinansowanie z ue, dotacje z ue, fundusze europejskie, dotacje unijne, dotacje z unii europejskiej, dotacje europejskie, wnioski o dofinansowanie, fundusze unijne

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()