Telefony komórkowe serwis - ASTELEFONY.PL

Warszawa

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
ASTELEFONY.PL
ASTELEFONY.PL
Tel. kom.:
792XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Serwis telefonów komórkowych oraz tabletów.  
Zbity wyświetlacz , pęknięty dotyk , nie działa głośnik lub mikrofon , a może zalałeś telefon dla nas nie problem.
Dlaczego my ?. Nasi serwisanci to wyspecjalizowana kadra ,posiadamy wieloletnie doświadczenie,pracujemy na oryginalnych częściach oraz na zamiennikach najwyższej  jakości, dajemy gwarancje  na wykonane naprawy,mamy indywidualne podejście do każdej sprawy,oferujemy atrakcyjne ceny.
W naszej Firmie stawiamy na pełne zadowolenie Klienta
a co za tym idzie , jakość naszych usług i towarów
jest zawsze na najwyższym poziomie.
Jeżeli cenisz sobie profesjonalizm i chcesz mieć pewność , że twój sprzęt trafi w ręce profesjonalistów a zarazem pasjonatów  
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Jesteśmy do  państwa dyspozycji  
od poniedziałku do piątku w godz
10.00-20.00
przy ulicy Żelaznej 89

Słowa kluczowe: Serwis telefonow warszawa , , naprawa telefonow warszawa , serwis iphone warszawa , komis gsm warszawa , wymiana wyswietlacza warszawa , serwis iphone , serwis ipad , serwis samsung , naprawa lcd
Dyplomy i certyfikaty
 • Certyfikat Allegro "Super sprzedawca"

  Super Sprzedawca Allegro to wyróżnienie dla najlepszych sprzedawców wprowadzone przez serwis aukcyjny, które ma także wskazać kupującym, u kogo najbezpieczniej nabywać towary. To zatem spory priorytet dla sprzedawców, ponieważ posiadanie logotypu Super Sprzedawca obok nazwy użytkownika przyciąga uwagę klientów i realnie zwiększa prawdopodobieństwo, że spośród wielu ofert kupujący wybierze właśnie tę oznaczoną logotypem.Status Super Sprzedawca Allegro nie jest dostępny dla każdego, lecz tylko dla allegrowiczów, którzy spełniają szereg wymogów.

 • Certyfikat "Standard Allegro"

  "Standard Allegro" to wyróżnienie dla najlepszych sprzedających swoje towary i usługi na Allegro którzy wzorowo obsługują swoich klientów i spełniają wysokie kryteria.Tylko sprzedający z najwyższą średnią mogą wyróżnić swoje oferty standardem Allegro Program ten daje pewność, że czas realizacji zamówienia będzie zgodny z podanym w ofercie. Standard Allegro gwarantuje również, że nie przepłacisz kosztów wysyłki, a zakupione przez Ciebie przedmioty będą zgodne z opisem. W przypadku pytań masz zapewniony doskonały kontakt ze sprzedającym.

 • Rzetelna Firma
  Rzetelna Firma (kwiecień 2014)

  Rzetelność i etyczne zachowania w biznesie to wartości szczególnie pożądane w kontaktach między przedsiębiorcami. Dlatego właśnie Krajowy Rejestr Długów został patronem programu Rzetelna Firma, który promuje uczciwość płatniczą i pomaga przedsiębiorcom w walce z zatorami płatniczymi. Program, który powstał w 2008 roku, zdążył już wyrobić sobie markę i reputację wśród przedsiębiorców, czego dowodem jest ponad 43 tys. zarejestrowanych uczestników. Podstawowym warunkiem kwalifikującym firmę do udziału w programie jest jej weryfikacja w Krajowym Rejestrze Długów i sprawdzenie, czy nie figuruje w nim jako dłużnik. Dzięki temu wiadomo, że jest ona solidnym płatnikiem i co za tym idzie - pewnym partnerem w biznesie. Przedsiębiorca posługujący się tytułem Rzetelnej Firmy buduje pozytywny wizerunek swojej firmy i przyczynia się do jej rynkowego sukcesu.

Sprzęt i wyposażenie
 • Dotyki i wyświetlacze i inne części Apple ,Samsung, Sony , Htc , Nokia TelForceOne
  Dotyki i wyświetlacze i inne części Apple ,Samsung, Sony , Htc , Nokia TelForceOne

  W naszej Firmie stawiamy na pełne zadowolenie Klienta a co za tym idzie , jakość naszych usług i towarów jest zawsze na najwyższym poziomie.Nasi serwisanci to wyspecjalizowana kadra ,posiadamy wieloletnie doświadczenie,pracujemy na oryginalnych częściach oraz na zamiennikach najwyższej jakości,dlatego też starannie dobieramy dostawców naszych produktów.

Osiągnięcia
 • Zaufali nam już miedzy innymi (lipiec 2005)

  -Ministerstwo Skarbu Państwa
  -Miasto Stołeczne Warszawa
  -Ministerstwo Sportu i Turystyki
  -Mennica Polska od 1766 Sp. z o.o.
  -Agencja Ochrony Osób i Mienia Zubrzycki
  -Kancelaria Adwokacka Z. Skarżyński
  -Spółdzielnia mieszkaniowa Wola
  -Kancelaria Notarialna Maria Alicja Janowska
  -24 MANAGEMENT Zarządzanie Nieruchomościami Sp.zo.o

Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()