God lives in details. - Art Monkey Creative Studio

Kraków

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Art Monkey Creative Studio
Art Monkey Creative Studio
Telefon:
501XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Art Monkey Creative Studio to pracownia kreatywna specjalizująca się w projektowaniu grafiki oraz stron internetowych. W zakresie web-designu współpracujemy ze specjalistami z branży programistycznej, aby spełnić najśmielsze oczekiwania naszych klientów i prowadzić projekty od początku do końca z dbałością o najdrobniejszy szczegół.

Do każdego projektu podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i współpracujemy z klientem na każdym etapie powierzonego nam zadania.

W każdej chwili jesteśmy do Państwa dyspozycji! Zapraszamy do współpracy!

Słowa kluczowe: Usługi projektowe, projekty graficzne, wizytówki, ulotki, kalendarze, grafika, 2d, rysunek, front-end, web design, app design, ui, ux,
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem (10)
 • Projekt Loga

  Chętnie podejmę się realizacji. W cenie zawarte są 3 propozycje logo, bez limitu poprawek, umowa o przeniesieniu praw autorskich. Zapraszam do zapoznania się z portfolio na stronie www.artmonkey.pl. Proszę o kontakt na adres studio@artmonkey.pl. Pozdrawiam!

  350 zł
  za całość
 • Zlecę wykonanie dwóch grafik w formie wektorowej - do katalogu

  Dzień dobry, chętnie wykonam dla Państwa ilustracje. Zapraszam do zapoznania się z portfolio na stronie www.artmonkey.pl. Proszę o szczegóły na adres studio@artmonkey.pl Pozdrawiam!

  200 zł
  za całość
 • Stworzenie strony w wordpress

  Dzień dobry, chętnie podejmę się realizacji tego zlecenia. W celu przedstawienia wyceny proszę o przesłanie szczegółów na adres studio@artmonkey.pl. Zapraszam do zapoznania się z portfolio na www.artmonkey.pl Pozdrawiam!

  700 zł
  za całość
 • Zlece Grafikowi komputerowemu caly Branding, logo, papier firmowy etc

  Dzień dobry, chętnie podejmę się realizacji. Proszę o przesłanie szczegółów na adres studio@artmonkey.pl. Portfolio może Pan zobaczyć na www.artmonkey.pl. Zapraszam do współpracy!

  800 zł
  za całość
 • Stworzenie katalogu/ Połączenie zdjeć

  Dzień dobry, proszę o przesłanie szczegółów na adres studio@artmonkey.pl. Zapraszam równiez do zapoznania się z portfolio i szeroką ofertą na www.artmonkey.pl Pozdrawiam!

  Do negocjacji
 • Wykonanie logo do firmy odzieżowej

  Dzień dobry, chętnie podejmę się wykonania logo. Mam wśród swoich realizacji logo i metki dla firmy odzieżowej - zapraszam do zapoznania się z portfolio na stronie www.artmonkey.pl. W przypadku zainteresowania proszę o kontakt na adres studio@artmonkey.pl. Pozdrawiam!

  250 zł
  za całość
 • Zlecenie dla grafika

  Dzień dobry, chętnie podejmę się realizacji. Proszę o kontakt na adres studio@artmonkey.pl. Portfolio -> www.artmonkey.pl. Termin wykonania ok 3 dni roboczych. Pozdrawiam!

  350 zł
  za całość
 • Strona WWW w branży pośrednictwa nieruchomości.

  Dzień dobry, chętnie wykonamy dla Pańtwa stronę. Oferujemy zaprojektowanie layoutu, przedstawienie prototypu oraz zakodowanie wszystkiego w CMS Wordpress, co pozwoli na samodzielną edycję treści przez Państwa. Indywidualne rozwiązanie - bez szablonów. Szacunkowy termin wykonania to około 7 dni. Zapraszam do zapoznania się z portfolio na stronie www.artmonkey.pl i proszę o kontakt na adres studio@artmonkey.pl. Pozdrawiam!

  800 zł
  za całość
 • CSS - zakodowanie layoutu pod istniejący HTML

  Dzień dobry, chętnie podejmę się realizacji. Proszę o szczegóły na adres studio@artmonkey.pl. Zapraszam do zapoznania się z portfolio na stronie www.artmonkey.pl. Pozdrawiam!

  30 zł
  za roboczogodzina
 • Strona internetowa firmy z katalogiem produktów

  Dzień dobry, chętnie podejmę się realizacji. Proszę o podesłanie szczegółów na adres studio@artmonkey.pl. Przykładowe realizacje: www.linkers.pl, nowagrupa.eu, madel.turystyka.pl. Zapraszam do zapoznania się z portfolio i szczegółowymi informacjami na stronie www.artmonkey.pl. Pozdrawiam!

  2500 zł
  za całość