Czas na zmiany! - Arkadiusz Sobieral

Piła

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Arkadiusz Sobieral
Arkadiusz Sobieral
Telefon:
505XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Nasza firma swoje początki miała już w 2013 roku. Byliśmy jedną z pierwszych marek, które w krótkim czasie potrafiły dostosować się do potrzeb klientów i być elastycznym na zmiany, które zachodzą na rynku internetowym. Szybki rozwój internetu przełożył się na szybki rozwój naszej firmy, która z jednoosobowej stała się w krótkim czasie grupą specjalnie wyselekcjonowanych osób. Świetne projekty graficzne oraz zdobywane doświadczenie spowodowało podpisaniem kontraktów z wieloma uznanymi markami. Możemy się pochwalić projektami do takich czasopism jak Gazeta Wyborcza, Rzeczpospolita, Przegląd Sportowy, Mój Dom czy też Men’s Health. Współpracowaliśmy również przy reklamie w polskiej produkcji „Idealny facet dla mojej dziewczyny” Tomasza Koneckiego i Andrzeja Saramonowicza czyli twórców między innymi „Lejdis” oraz „Testosteronu„.
Dzięki olbrzymiemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować zarówno małym jak i dużym przedsiębiorcom idealne rozwiązanie gwarantujące spełnienie jego wszystkich potrzeb z wykorzystaniem najnowszych trendów na rynku internetowym.
Jesteśmy wiodącą marką na terenie naszego kraju, a na internecie znamy się jak mało kto! Przez wiele lat zbudowaliśmy swoją silną pozycję na trudnym rynku jakim jest tworzenie stron oraz sklepów internetowych. Dzisiaj z dumą możemy powiedzieć że misja, którą staramy się pełnić od początku funkcjonowania firmy 3pixel dała nam przodownictwo wśród liderów w naszym kraju. Posiadamy już blisko 250 zadowolonych klientów i ponad 300 realizacji! Młody elastyczny zespół składający się z 7 osób zrobi wszystko, aby klient zawsze był zadowolony ze świadczonych przez nas usług.
Możemy się pochwalić zarówno dużymi jak i małymi serwisami, które zostały wyróżnione wieloma nagrodami. Do każdego z realizowanych projektów podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu mają Państwo pewność oryginalności i nieszablonowości w końcowym efekcie.

Słowa kluczowe: Usługi graficzne, usługi multimedialne, grafika, multimedia, animacja
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()