ARCH S.C. MIROSŁAWA NOWICKA, MAREK NOWICKI

Katowice

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
ARCH S.C. MIROSŁAWA NOWICKA, MAREK NOWICKI
ARCH S.C. MIROSŁAWA NOWICKA, MAREK NOWICKI
Telefon:
601XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Arch - Producent kalendarzy

Promocja marki jest niezwykle istotnym aspektem wpływającym na marketingowy sukces każdego przedsiębiorstwa. Dzięki dobrej jakości produktom reklamowym możliwe jest zyskanie większej liczby klientów i widoczne zwiększenie zysków. Estetycznie wykonane przedmioty z logo firmy pozwalają zbudować zaufanie kontrahentów i sprawić, że zdecydują się oni na skorzystanie właśnie z Państwa usług. Producent kalendarzy - firma ARCH z Katowic to zespół wykwalifikowanych ekspertów zajmujących się produkcją i dystrybucją różnego rodzaju gadżetów reklamowych, takich jak kalendarze książkowe, odzież, kubki, czy też długopisy.

Dzięki usłudze personalizacji, zakupione u nas przedmioty mogą zostać dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Profesjonalnie wykonane nadruki i grawery pozwalają na umieszczenie dowolnego napisu lub obrazka na galanterii skórzanej i kalendarzach książkowych. Jesteśmy producentem, który stosuje wyłącznie najwyższej jakości materiały, dlatego mogą mieć Państwo pewność, ze zamówione produkty spełnią wszelkie oczekiwania. Kalendarze są niezwykle przydatne w każdej branży, pozwalają na zanotowanie potrzebnych adresów, istotnych informacji o spotkaniach biznesowych, czy też zaznaczenie ważnych dat - zakup kalendarzy książkowych prosto od producenta to świetna inwestycja.

Nasi specjaliści chętnie pomogą Państwu w wykonaniu projektu autorskiego kalendarza oraz doborze poszczególnych elementów ozdobnych i różnego rodzaju napisów. Nasze wieloletnie doświadczenie jako producenta kalendarzy pozwala na perfekcyjne zaspokojenie potrzeb nawet bardzo wymagających klientów. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi na stronie internetowej katalogami oferowanych przez nas produktów - jesteśmy przekonani, że wśród szerokiej gamy asortymentu znajdą Państwo coś dla siebie.

Słowa kluczowe: Kalendarze, drukowanie kalendarzy, kalendarze biurowe, kalendarze na zamówienie, fotokalendarze
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem (3)
 • Kalendarz książkowy na 2020 rok z logo firmy

  Jesteśmy bezpośrednim producentem kalendarzy. Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. tkurnyta@arch.katowice.pl

  Do negocjacji
 • Klasyczny notatnik A5 z twardą okładką zamykany na gumkę

  Chętnie podejmiemy się tego zlecenia. Cenę podamy po bezpośrednim kontakcie. Nasza firma jest dużym i sprawdzonym producentem kalendarzy i notesów. Posiadamy własny park maszynowy i produkcję. Myślę, że będziemy wstanie zaproponować Państwu cenę i produkt na miarę waszych potrzeb. Zapraszamy do kontaktu : tkurnyta@arch.katowice.pl tel. 601 602 051

  Do negocjacji
 • Wydruk kalendarzy personalizowanych

  Proponujemy okładkę autorską, nadruk 4+0, okładka foliowana błysk lub mat. Format A5, papier biały, 368 stron, układ dzienny. Cena za sztukę 16zł netto

  19,68 zł
  za sztuka