ARANŻACJA Pracownia Krawiecka

Żory

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
ARANŻACJA Pracownia Krawiecka
ARANŻACJA Pracownia Krawiecka
Telefon:
576XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowym wyposażaniu restauracji, hoteli, ośrodków wczasowych oraz sanatoriów w niezbędne tekstylia. Jesteśmy producentem pościeli hotelowej, obrusów, bieżników, serwetek garniturów na krzesła, zasłon, firan i narzut na łóżka. Współpracujemy z najlepszymi producentami tkanin dzięki czemu macie Państwo szeroki wybór, a staranne wykonanie da pewność, że produkty z nich stworzone będą wytrzymałe. i eleganckie.
W nawiązaniu do naszej głównej działalności jesteśmy również zainteresowani zleceniami szycia przede wszystkim takich produktów jak: poszwy na pościel, prześcieradła, obrusy, bieżniki, serwetki, firany, zasłony, proste torby, pokrowce, poszycia elementów ogrodowych: poduszek, leżaków, parasoli.
ZAANGAŻOWANIE I PASJĘ W TO CO ROBIMY, DODAJEMY GRATIS.
Zawsze chętnie przedstawimy Naszą ofertę i będziemy skłonni do negocjacji cen.

Słowa kluczowe: Fachowcy, rzemieślnicy, rzemiosło, specjaliści, usługi rzemieślnicze, usługa szycia, krawiectwo
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem (1)
  • Pokrowce na poduszki ogrodowe + wkłady

    Witam z pracowni krawieckiej Aranżacja z Żor, szyjemy dekoracje ogrodowe i tekstylia domowe. Chętnie podejmiemy współpracę na szycie pokrowców na zamek kryty jak i na usługę wykonania wkładów z powierzonych materiałów. Wycenę prześlę mailowo - Pozostawiam kontakt tel. 576 255 534 oraz mailowy pracownia@aranzacja.hub.pl Proszę o maila jeśli odległość naszej pracowni nie robi problemu do podjęcia współpracy.

    Do negocjacji