ARANŻACJA Pracownia Krawiecka

Żory

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
ARANŻACJA Pracownia Krawiecka
ARANŻACJA Pracownia Krawiecka
Telefon:
576XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowym wyposażaniu restauracji, hoteli, ośrodków wczasowych oraz sanatoriów w niezbędne tekstylia. Jesteśmy producentem pościeli hotelowej, obrusów, bieżników, serwetek garniturów na krzesła, zasłon, firan i narzut na łóżka. Współpracujemy z najlepszymi producentami tkanin dzięki czemu macie Państwo szeroki wybór, a staranne wykonanie da pewność, że produkty z nich stworzone będą wytrzymałe. i eleganckie.
W nawiązaniu do naszej głównej działalności jesteśmy również zainteresowani zleceniami szycia przede wszystkim takich produktów jak: poszwy na pościel, prześcieradła, obrusy, bieżniki, serwetki, firany, zasłony, proste torby, pokrowce, poszycia elementów ogrodowych: poduszek, leżaków, parasoli.
ZAANGAŻOWANIE I PASJĘ W TO CO ROBIMY, DODAJEMY GRATIS.
Zawsze chętnie przedstawimy Naszą ofertę i będziemy skłonni do negocjacji cen.

Słowa kluczowe: Fachowcy, rzemieślnicy, rzemiosło, specjaliści, usługi rzemieślnicze, usługa szycia, krawiectwo
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem (3)
 • Szwalnia do szycia poduszek spersonalozowanych nieforemnych

  Zapraszam do kontaktu: pracownia@aranzacja.hub.pl lub tel. 576 255 534 . Mamy doświadczenie w szyciu tekstylia domowe, ogrodowe - wodoodporne jak i różnego rodzaju pokrowce bądź artykuły estradowe. Proszę o wysłanie projektu do wyceny.

  Do negocjacji
 • Do stałej współpracy panią krawcową, pościel lniana

  Witam serdecznie, chętnie podejmiemy się współpracy posiadamy krojownie , szwalnie jak i hafciarnie. Nasza pracownia znajduje się na śląsku w miejscowości Żory. Mamy duże doświadczenie w szyciu tekstyliów domowych, w tym pościeli na rynki hotelowe i nie tylko. Najważniejsza jest dla nas jakość. Do wyceny potrzebujemy wymiarów pościeli - zapraszamy do kontaktu pracownia@aranzacja.hub.pl lub tel. 576 255 534

  Do negocjacji
 • Zlecę uszycie 60 szt. toreb(plecaków) reklamowych z haftem

  Witam serdecznie, nasza pracownia w Żorach chętnie podejmie się zlecenia szycia toreb jak i wykonania haftu. Do wyceny haftu jak i usługi szycia potrzebujemy więcej informacji - proszę o przesłanie na adres email zdjęcia haftu / projekt/opis plecaka : pracownia@aranzacja.hub.pl Zapraszamy do kontaktu tel. 576 255 534

  Do negocjacji