APAmedia

Warszawa

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
APAmedia
APAmedia
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

APA MEDIA - zajmujemy się profesjonalną obsługą fotograficzną. Mamy bogate doświadczenie w realizacji sesji produktowych, wnętrzarskich, wizerunkowych czy fotoreportaży eventowych. Obsługiwaliśmy zlecenia dla wielu uznanych na polskim rynku instytucji m.in. Telewizji Polskiej S.A, Mercedes - Benz, Press Club, agencji wynajmu luksusowych apartamentów oraz jednostek administracji samorządowej. Posiadamy zaplecze studyjne oraz profesjonalny sprzęt, dzięki któremu sprostamy każdemu zadaniu.

Fotografia Produktowa
Zapewniamy pełne wsparcie w realizacji pomysłu Klienta, od przygotowania produktu do zaawansowanej postprodukcji. Wykonywane przez nas packshoty i zdjęcia reklamowe odznaczają się zawsze najwyższą jakością i dostarczane są do Klienta w dwóch użytecznych rozdzielczościach - WEB oraz FULL. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, uwzględniając w cenie niezbędny zakres postprodukcji: od podstawowych korekcji barwnych, czyszczenia i szparowania, po korekty perspektywy, całkowite zmiany kolorów czy zaawansowaną manipulację. Na życzenie wykonujemy również zdjęcia próbne.


Fotografia Wnętrz
Lokale użytkowe, apartamenty, mieszkania czy przestrzenie publiczne można pokazać na wiele sposobów np. poprzez odpowiedni wybór pory wykonywania zdjęć, doboru kadru i przedmiotów w nim się znajdujących. Można kreować określoną atmosferę zachęcając widza, potencjalnego Klienta czy turystę do skorzystania z Państwa oferty.
Dbałość o szczegóły jest według nas kluczem do dobrego zdjęcia wnętrza, dlatego w naszej pracy priorytetem jest precyzyjna obróbka każdej fotografii. W zależności od potrzeb Klientów, wykonujemy sesje w warunkach zastanych lub z pełną aranżacją i homestagingiem.


Fotografia Wizerunkowa
Zależy nam na pokazaniu naszych Klientów z jak najlepszej strony. Dbamy o to, aby zdjęcia były spersonalizowane, posiadały odpowiedni kontekst i zadowalający Klienta wydźwięk.
Dlatego stale realizujemy zlecenia dla zarządów firm, instytucji publicznych, managerów czy aktorów. Wykonujemy sesje zarówno w studio jak i w miejscu wskazanym przez Klienta.

Fotografia Eventowa
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Z wyprzedzeniem wiemy gdzie i kiedy się ustawić, kto jest kim i jak wygląda miejsce, w którym będziemy realizować materiał dla Klienta. W swojej pracy jesteśmy dyskretni i nie przeszkadzamy uczestnikom wydarzenia.
Dlatego idealnie odnajdujemy się na konferencjach, imprezach firmowych ale również wydarzeniach sportowych czy kulturalnych.


Jeśli potrzebują Państwo zgranego i zaufanego zespołu do realizacji zdjęć, www.apamedia.pl to właściwy adres. Zapraszamy do współpracy!

Kontakt:
biuro@apamedia.pl

APA media
ul. Umińskiego 4/21
tel. 609 044 442
03-984 Warszawa
NIP 113-291-05-38

Słowa kluczowe: Marketing, reklama, agencja reklamowa, agencje reklamowe, kampanie reklamowe, firma marketingowa, kampanie marketingowe, fotografia produktowa, fotografia, fotografia wizerunkowa, fotografia wnętrz
Realizacje
Zdjęcia i grafika (4)
  • Fotografia produktowa Zapewniamy pełne wsparcie w realizacji pomysłu Klienta, od przygotowania produktu do zaawansowanej postprodukcji. Wykonywane przez nas packshoty i zdjęcia reklamowe odznaczają się zawsze najwyższą jakością i dostarczane są do Klienta w dwóch użytecznych rozdzielczościach - WEB oraz FULL. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, uwzględniając w cenie niezbędny zakres postprodukcji: od podstawowych korekcji barwnych, czyszczenia i szparowania, po korekty perspektywy, całkowite zmiany kolorów czy zaawansowaną manipulację. Na życzenie wykonujemy również zdjęcia próbne.
  • Fotografia eventowa Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Z wyprzedzeniem wiemy gdzie i kiedy się ustawić, kto jest kim i jak wygląda miejsce, w którym będziemy realizować materiał dla Klienta. W swojej pracy jesteśmy dyskretni i nie przeszkadzamy uczestnikom wydarzenia. Dlatego idealnie odnajdujemy się na konferencjach, imprezach firmowych ale również wydarzeniach sportowych czy kulturalnych.
  • Fotografia wnętrz Lokale użytkowe, apartamenty, mieszkania czy przestrzenie publiczne można pokazać na wiele sposobów np. poprzez odpowiedni wybór pory wykonywania zdjęć, doboru kadru i przedmiotów w nim się znajdujących. Można kreować określoną atmosferę zachęcając widza, potencjalnego Klienta czy turystę do skorzystania z Państwa oferty. Dbałość o szczegóły jest według nas kluczem do dobrego zdjęcia wnętrza, dlatego w naszej pracy priorytetem jest precyzyjna obróbka każdej fotografii. W zależności od potrzeb Klientów, wykonujemy sesje w warunkach zastanych lub z pełną aranżacją i homestagingiem.
  • Fotografia wizerunkowa Zależy nam na pokazaniu naszych Klientów z jak najlepszej strony. Dbamy o to, aby zdjęcia były spersonalizowane, posiadały odpowiedni kontekst i zadowalający Klienta wydźwięk. Dlatego stale realizujemy zlecenia dla zarządów firm, instytucji publicznych, managerów czy aktorów. Wykonujemy sesje zarówno w studio jak i w miejscu wskazanym przez Klienta.
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()