AP Edukacja

Łódź

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
AP Edukacja
AP Edukacja
Telefon:
515XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Na rynku usług edukacyjnych działamy od 2004r. Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych. Misją AP Edukacja w segmencie szkoleń jest świadczenie profesjonalnych usług szkoleniowych i doradczych na najwyższym poziomie dla firm, urzędów i instytucji publicznych. Specjalizacja to klucz do sukcesu efektywnego szkolenia, dlatego stawiamy na projekty dedykowane wybranym branżom i segmentom rynku.

AP Edukacja Sp. z o.o. oferuje szeroki wachlarz usług z zakresu kształcenia i rozwoju kadr oraz doradztwa. Promując nowoczesne standardy strategii i organizacji biznesu proponuje programy doskonalenia kadr, które nie tylko odzwierciedlają najnowsze światowe rozwiązania, ale umiejscawiają je w specyfice polskiej gospodarki i życia społecznego.

Programy szkoleniowe AP Edukacja przygotowywane są dla ludzi wymagających, rozumiejących sens i znaczenie zachodzących zmian. Dają one możliwość uzyskania najnowszej wiedzy, kształcenia unikalnych umiejętności i kwalifikacji zawodowych według sprawdzonych wzorców.

Odpowiadając na zapytania słuchaczy w całej Polsce stworzyliśmy nową jakość w obszarze nauczania języków obcych pod marką PRO SCHOOL. Już teraz możesz uczyć się od najlepszych lektorów z kraju i zagranicy.

AP Edukacja jako Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego ma prawo do wydawania zaświadczeń potwierdzających posiadania kwalifikacji zawodowych zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11.01.2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych.

Jesteśmy pewni, że nasze doświadczenie oraz plany dynamicznego rozwoju zapewnią ofertę językową na najwyższym poziomie i sprostają Państwa wymaganiom.

Słowa kluczowe: Szkolenia, edukacja i szkolenia, szkolenia i konsultacje, usługi szkoleniowe, kursy
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()