Anna Waleńska

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Anna Waleńska
Anna Waleńska
Telefon:
798XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Witam. Współpracuję z platformą prawną łączącą klientów z prawnikami. Zrzeszamy ok. 200 prawników w całej Polsce w każdej specjalizacji, dlatego pomagamy w każdym problemie.  Działamy online 24/7. Każde porady  są od adwokata lub radcy prawnego, który gwarantuje swoim nazwiskiem i polisą ubezpieczeniową, że porada jest najwyższej jakości.
W pakiecie mamy porady prawne online i telefoniczne w bardzo korzystnych cenach, oraz  porady doradczo księgowe. Dodatkowo można bez limitu przesyłać swoje sprawy do weryfikacji. Na każdej fakturze można umieścić  nasze logo, aby kontrahenci szybciej płacili. Firma otrzymuje również bezpłatny audyt prawny i doradcę prawnego, czyli jest objęta pełną opieką prawną.  
http://lexnonstop.com/ochrona-prawna-dla-firm/a18Gw7
zapraszam i pozdrawiam

Słowa kluczowe: Porady prawne, kancelarie prawne, usługi prawne, kompleksowa obsługa prawna
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem (1)
  • zlecę odzyskanie należności

    Witam. Współpracuję z platformą prawną łączącą klientów z prawnikami. Zrzeszamy ok. 200 prawników w całej Polsce w każdej specjalizacji. Działamy online 24/7. Każde porady są od adwokata lub radcy prawnego, który gwarantuje swoim nazwiskiem i polisą ubezpieczeniową, że porada jest najwyższej jakości. W pakiecie mamy porady prawne online i telefoniczne w bardzo korzystnych cenach, w tym porady doradczo księgowe. Dodatkowo można bez limitu przesyłać swoje sprawy do weryfikacji. Na każdej fakturze można umieścić nasze logo, aby kontrahenci szybciej płacili. Firma otrzymuje również bezpłatny audyt prawny i doradcę prawnego, czyli jest objęta pełną opieką prawną. http://lexnonstop.com/ochrona-prawna-dla-firm/a18Gw7 zapraszam i pozdrawiam

    Do negocjacji