Angon Sp. z.o.o.

Oświęcim

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Angon Sp. z.o.o.
Angon Sp. z.o.o.
Telefon:
882XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Jesteśmy agencją interaktywną, młodym zgranym zespołem, który swoimi działaniami i umiejętnościami wprowadza firmy w świat internetu i marketingu. Posiadamy przeróżne pasje, począwszy od projektowania stron internetowych, tworzenia grafik 2D i 3D, a kończąc na programowaniu i marketingu. To co nas wyróżnia, to wspólny cel, dlatego naszym klientom oferujemy niezbędny pakiet usług, które pozwolą wyróżnić firmę i nadać jej kluczowej wartości. Nasz zespół podchodzi do każdego klienta indywidualnie, a jego ofertę stara się przygotować pod potrzeby konsumenta. Jesteśmy Angon... firmą z pomysłem i przyszłością.

Słowa kluczowe: Agencja interaktywna, tworzenie stron internetowych, tworzenie stron www, wordpress, projektowanie graficzne, seo, kampanie reklamowe, pozycjonowanie, marketing
Zakres działania
20 najnowszych zleceń z naszym udziałem
 • Zlecę edycję zdjęć rodzinnych, zaręczynowych itd.

  Witam, jeśli zlecenie jest wciąż aktualne, to możemy nawiązać współpracę. Jaką kwotę proponuje Pan za obróbkę jednego zdjęcia? :D Mamy doświadczenie w obróbce zdjęć, więc nie będzie problemu z wykonaniem retuszu. Dodam, że posiadamy wszelkie oprogramowanie, które pomoże nam w obróbce zdjęć. Pracujemy codziennie od pon - pt od 8:00 - 16:00, więc kontakt również byłby stały. Bardzo proszę o kontakt na biuro@angon.com.pl, a tutaj nasze portfolio -> https://angon.com.pl/portfolio/. Serdecznie pozdrawiam

  Do negocjacji
 • Zlece kampanie adwords lub inna forme reklamy w internecie

  Dzień dobry, wysłaliśmy ofertę na adres e-mail. Zapraszam na naszą stronę internetową, by zapoznać się z ofertą i usługami, które jesteśmy w stanie wykonać. https://angon.com.pl/ Portfolio: https://angon.com.pl/portfolio/ E-mail: biuro@angon.com.pl Nr. Tel: 666-923-147 Wystawiamy Fakturę VAT Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia

  Do negocjacji
 • Zlecę wykonanie identyfikacji wizualnej firmy

  Dzień dobry, nasza agencja z chęcią podejmie się wykonania w/w projektów. Cena za całość to 510PLN NETTO. Zapraszam na naszą stronę internetową, by zapoznać się z ofertą i usługami, które jesteśmy w stanie wykonać. https://angon.com.pl/ Portfolio: https://angon.com.pl/portfolio/ E-mail: biuro@angon.com.pl Nr. Tel: 666-923-147 Wystawiamy Fakturę VAT Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

  Do negocjacji
 • Logotyp dla sklepu internetowego - firmy strzeleckiej

  Dzień dobry, nasza agencja z chęcią wykona dla Państwa profesjonalne Logo. Prosimy o wysłanie wszystkich szczegółów na adres e-mail. Jest to zdecydowanie jedna z najważniejszych kwestii w każdym biznesie. Zapraszam na naszą stronę internetową, by zapoznać się z ofertą i usługami, które jesteśmy w stanie wykonać. https://angon.com.pl/ Portfolio: https://angon.com.pl/portfolio/ E-mail: biuro@angon.com.pl Nr. Tel: 666-923-147 Wystawiamy Fakturę VAT Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

  Do negocjacji
 • Zlecę prowadzenie kampanii na facebook'u

  Witam. Czy mogę prosić o kontakt na biuro@angon.com.pl z linkiem do Państwa strony oraz z wszelkimi wytycznymi? Zapoznamy się z tematem i zaproponujemy Państwu jakieś logiczne i korzystne rozwiązanie. Możemy zająć się zarówno kampanią na FB jaki i IG oraz Google ADS. Zapraszam na naszą stronę internetową, by zapoznać się z ofertą i usługami, które jesteśmy w stanie wykonać. https://angon.com.pl/ Portfolio: https://angon.com.pl/portfolio/ E-mail: biuro@angon.com.pl Nr. Tel: 666-922-565 Wystawiamy Fakturę VAT Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

  Do negocjacji
 • Projekt ulotki

  Witam. Z miłą chęcią wykonamy dla Pana taką ulotkę. Cena za wykonanie wynosi 120 zł / netto. Ulotkę wykonamy do Pełnego zadowolenia klienta. Zapraszam na naszą stronę internetową, by zapoznać się z ofertą i usługami, które jesteśmy w stanie wykonać. https://angon.com.pl/ Portfolio: https://angon.com.pl/portfolio/ E-mail: biuro@angon.com.pl Nr. Tel: 666-922-565 Wystawiamy Fakturę VAT Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

  Do negocjacji
 • Zlece wykonanie strony lodziarni

  Witam. Wordpress sprawdzi się do tego idealnie. Wykorzystamy do tego motyw, który dostosujemy do Pana brandu oraz potrzeb. Strona z pewnością będzie ciekawa i będzie zachęcała do zamówienia. Dodam, że wszystkie nasze prace wykonujemy do pełnego zadowolenia. Po zakończonej realizacji otrzyma Pan wsparcie techniczne. Zapraszam na naszą stronę internetową, by zapoznać się z ofertą i usługami, które jesteśmy w stanie wykonać. https://angon.com.pl/ Portfolio: https://angon.com.pl/portfolio/ E-mail: biuro@angon.com.pl Nr. Tel: 666-922-565 Wystawiamy Fakturę VAT Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

  Do negocjacji
 • stworzenie strony informacyjnej www

  Witam. Z miłą chęcią wykonamy dla Pana stronę internetową. Możemy przygotować indywidualny projekt graficzny lub bazować na płatnym motywie WordPress. Mamy za sobą wiele takich realizacji, czego dowodem jest nasze portfolio -> https://angon.com.pl/portfolio. Dodam, że jesteśmy z Oświęcimia, więc możemy podjechać do bielska i omówić szczegóły realizacji. Zapraszam na naszą stronę internetową, by zapoznać się z ofertą i usługami, które jesteśmy w stanie wykonać. https://angon.com.pl/ Portfolio: https://angon.com.pl/portfolio/ E-mail: biuro@angon.com.pl Nr. Tel: 666-922-565 Wystawiamy Fakturę VAT Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

  Do negocjacji
 • Przebudowa strony WordPress

  Witam. Mamy doświadczenie w budowaniu stron na WP. Tworzymy zarówno indywidualne projekty graficzne jak i pracujemy na płatnyh motywach. Mamy wykupiony Elementor PRO, więc moglibyśmy go wykorzystać do budowy Państwa strony. Przygotujemy layout witryny a następnie wdrożymy go do kreatora. Posiadamy także własną bibliotekę zdjęć, więc myślę, że projekt może wyjść naprawdę bardzo ciekawy. Do wyceny potrzebuje jeszcze kilku informacji. Bardzo proszę o kontakt na biuro@angon.com.pl. nasze portfolio -> https://angon.com.pl/portfolio

  Do negocjacji
 • Zlece wykonanie strony lodziarni

  Dzień dobry. Chętnie zapoznam się z wytycznymi Państwa sklepu internetowego. Mamy doświadczenie w budowaniu tego typu sklepów internetowych, więc jestem pewny, że będą Państwo zadowoleni z realizacji. Zapraszam na naszą stronę internetową, by zapoznać się z ofertą i usługami, które jesteśmy w stanie wykonać. https://angon.com.pl/ Portfolio: https://angon.com.pl/portfolio/ E-mail: biuro@angon.com.pl Nr. Tel: 666-922-565 Wystawiamy Fakturę VAT Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

  Do negocjacji
 • Opracowanie logotypu i identyfikacji wizualnej firmy

  Dzień dobry, nasza agencja może Państwu zapewnić całkowitą Identyfikacje Wizualną. Prosimy o kontakt i wysłanie większej ilości informacji na adres e-mail. Zapraszam na naszą stronę internetową, by zapoznać się z ofertą i usługami, które jesteśmy w stanie wykonać. https://angon.com.pl/ Portfolio: https://angon.com.pl/portfolio/ E-mail: biuro@angon.com.pl Nr. Tel: 666-923-147 Wystawiamy Fakturę VAT Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

  Do negocjacji
 • Dostosowanie gotowego szablony Woocommerce

  Witam. Z miłą chęcią podejmiemy się zlecenia. Nie będę Panu obiecywał gruszek na wierzbie. Najlepiej będzie jeśli rzuci Pan okiem na nasze portfolio -> https://angon.com.pl/portfolio/. Wdrożymy motyw, dostosujemy go do Pana potrzeb i zanim go oddamy, umieścimy go na serwerze testowym, by mógł go Pan przeglądnąć. Mamy spore doświadczenie z WP, dlatego jestem pewny że będzie Pan zadowolony. Zapraszam na naszą stronę internetową, by zapoznać się z ofertą i usługami, które jesteśmy w stanie wykonać. https://angon.com.pl/ Portfolio: https://angon.com.pl/portfolio/ E-mail: biuro@angon.com.pl Nr. Tel: 666-922-565 Wystawiamy Fakturę VAT Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

  Do negocjacji
 • Prowadzenie 2 profili FB

  Dzień dobry, nasza Agencja z chęcią zajmie się prowadzenie dla Pani mediów społecznościowych. Prosimy o wysłanie większej ilości informacji na adres e-mail: Zapraszam na naszą stronę internetową, by zapoznać się z ofertą i usługami, które jesteśmy w stanie wykonać. https://angon.com.pl/ Portfolio: https://angon.com.pl/portfolio/ E-mail: biuro@angon.com.pl Nr. Tel: 666-923-147 Wystawiamy Fakturę VAT Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

  Do negocjacji
 • Zaimplementowanie szablonu z Adobe XD

  Witam. Z miłą chęcią podejmiemy się tego zlecenia. Wysłałem do Pana maila z wyceną oraz z portfolio. Zapraszam na naszą stronę internetową, by zapoznać się z ofertą i usługami, które jesteśmy w stanie wykonać. https://angon.com.pl/ Portfolio: https://angon.com.pl/portfolio/ E-mail: biuro@angon.com.pl Nr. Tel: 666-922-565 Wystawiamy Fakturę VAT Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

  Do negocjacji
 • Wykonanie strony www

  Witam. Bardziej stawia Pan na indywidualną szatę graficzną, czy może na jakiś motyw. Nie ukrywam, że przy pierwszej realizacji cena jest wyższa, ale strona jest oryginalna i dostosowana stricte do Pana potrzeb. Taką witrynę możemy później wdrożyć do WordPress, by mógł Pan z łatwością zarządzać. Możemy także przygotować pliki html + css + js, ale wybór należy do Pana. Bardzo proszę o kontakt na biuro@angon.com.pl. Zapraszam na naszą stronę internetową, by zapoznać się z ofertą i usługami, które jesteśmy w stanie wykonać. https://angon.com.pl/ Portfolio: https://angon.com.pl/portfolio/ E-mail: biuro@angon.com.pl Nr. Tel: 666-922-565 Wystawiamy Fakturę VAT Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

  Do negocjacji
 • Zlecę przekształcenie strony w stronę responsywną

  Dzień dobry. Jesteśmy w stanie Państwu przebudować stronę tak, by była ona responsywna. Poprawimy także drobne błędy na stronie i dostosujemy ją do dzisiejszych standardów. Zapraszam na naszą stronę internetową, by zapoznać się z ofertą i usługami, które jesteśmy w stanie wykonać. https://angon.com.pl/ Portfolio: https://angon.com.pl/portfolio/ E-mail: biuro@angon.com.pl Nr. Tel: 666-922-565 Wystawiamy Fakturę VAT Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

  Do negocjacji
 • Woocomerence

  Dzień dobry. Z miłą chęcią wykonamy taką strone. Wykupimy ciekawy motyw, dostosujemy go do Pana potrzeb i uruchomimy stronę u Pana na hostingu. Czas realizacji to 2 tygodnie. Zapraszam na naszą stronę internetową, by zapoznać się z ofertą i usługami, które jesteśmy w stanie wykonać. https://angon.com.pl/ Portfolio: https://angon.com.pl/portfolio/ E-mail: biuro@angon.com.pl Nr. Tel: 666-922-565 Wystawiamy Fakturę VAT Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

  Do negocjacji
 • facebook-instagram

  Dzień dobry, nasza agencja z chęcią zajmie się prowadzeniem dla Państwa Facebooka i Instagrama. Wysłaliśmy ofertę na adres e-mail. Zapraszam na naszą stronę internetową, by zapoznać się z ofertą i usługami, które jesteśmy w stanie wykonać. https://angon.com.pl/ Portfolio: https://angon.com.pl/portfolio/ E-mail: biuro@angon.com.pl Nr. Tel: 666-923-147 Wystawiamy Fakturę VAT Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

  Do negocjacji
 • sklep internetowy

  Witam. Z miłą chęcią wykonamy dla Państwa sklep internetowy, jednak do dokładnej wyceny potrzebowałbym większej ilości informacji. Czy mogę w takim wypadku prosić o kontakt na biuro@angon.com.pl. Mamy za sobą realizację wielu sklepów, a mogą je Państwo obejrzeć tutaj -> https://angon.com.pl/portfolio/. Czas realizacji to ok 3 tygodnie. Pracę rozpoczniemy od razu po podpisaniu umowy. Zapraszam na naszą stronę internetową, by zapoznać się z ofertą i usługami, które jesteśmy w stanie wykonać. https://angon.com.pl/ Portfolio: https://angon.com.pl/portfolio/ E-mail: biuro@angon.com.pl Nr. Tel: 666-922-565 Wystawiamy Fakturę VAT Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

  Do negocjacji
 • strona www z systemem escrow

  Dzień dobry. Napisałem do Pana na maila, gdyż zlecenie wydaje się ciekawe, jednak muszę doprecyzować kilka elementów. Bardzo proszę o kontakt. Zapraszam na naszą stronę internetową, by zapoznać się z ofertą i usługami, które jesteśmy w stanie wykonać. https://angon.com.pl/ Portfolio: https://angon.com.pl/portfolio/ E-mail: biuro@angon.com.pl Nr. Tel: 666-922-565 Wystawiamy Fakturę VAT Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

  Do negocjacji