Aneta Beza

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Aneta Beza
Aneta Beza
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Z wykształcenia polonistka/dziennikarka chętnie podejmę się pracy w charakterze copywritera, transkrypcji tekstów w języku polskim, prowadzenia profili w mediach społecznościowych, robienia grafik w Canvie. Zapraszam do kontaktu.

Słowa kluczowe: Artykuły, redagowanie artykułów, artykuły redagowanie, pisanie artykułów, pomoc w pisaniu artykułów
Umiejętności
 • obsługa komputera - programy MS Office

  Zaawansowany (10 lat)

Warunki współpracy
 • Pracuję na umowę o dzieło.

Zakres działania
 • Korektorzy DTP

  Redagowanie tekstów, korekta tekstów, przygotowanie tekstów, korekta tekstu, korekta

 • Skład tekstu, przepisywanie

  Przepisywanie tekstów, przepisywanie tekstu, skład tekstu, przepisywanie ze słuchu, transkrypcje nagrań

 • SEO copywriterzy i redaktorzy artykułów

  Artykuły, redagowanie artykułów, artykuły redagowanie, pisanie artykułów, pomoc w pisaniu artykułów

 • Redagowanie opracowań

  Tworzenie opracowań, opracowania tekstów, profesjonalne opracowania, opracowania prawne, pisanie opracowań

 • Przepisywanie tekstów i prac

  Przepisywanie prac, przepisywanie prac magisterskich, redagowanie prac, redagowanie prac dyplomowych, przepisywanie prac dyplomowych

 • Copywriterzy

  Copywriting, tworzenie tekstów www, teksty reklamowe, , skuteczne teksty reklamowe, copywriter, redagowanie tekstu

Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z moim udziałem (10)
 • Zlecę napisanie 10 artykułów - branża śluby i wesela

  Witam, chętnie podejmę się współpracy. Z wykształcenia jestem polonistką/dziennikarką, na co dzień pracuję jako copywriterka, zajmuję się również redakcją i korektą tekstów. Piszę także bloga skierowanego do mam www.mamaspace.pl, na którym mogą Państwo zapoznać się z moimi tekstami. Proponuję stawkę 14 zł netto za 1000 znaków ze spacją. Zapraszam do kontaktu.

  14 zł
  za 1000 znaków
 • Korekta tekstów w jezyku polskim

  Witam, chętnie podejmę się współpracy. Z wykształcenia jestem polonistką/dziennikarką, na co dzień pracuję jako copywriterka, zajmuję się również redakcją i korektą tekstów. Piszę także bloga skierowanego do mam www.mamaspace.pl, na którym może Pan zapoznać się z moimi tekstami. Proponuję stawkę 4 zł netto za 1800 zzs. Zapraszam do kontaktu.

  4 zł
  za całość
 • korekta, redagowanie tekstów

  Witam, chętnie podejmę się współpracy. Z wykształcenia jestem polonistką/dziennikarką, na co dzień pracuję jako copywriterka, zajmuję się również redakcją i korektą tekstów. Pisałam teksty z pogranicza psychologii i medycyny na bloga psychologicznego. Tematyka, którą poruszałam to m.in.: depresja, nerwica, fobia szkolna, lęk paniczny, lęk wolnopłynący, zaburzenia psychosomatyczne. Sama również piszę bloga skierowanego do mam www.mamaspace.pl. Proponuję stawkę za korektę 3 zł netto za arkusz (1800 zzs), jeśli chodzi o redakcję to musiałabym zobaczyć bloga, aby ocenić ilość pracy jakiej wymaga. Stawka za napisanie tekstu to 17 zł netto za 1000 znaków ze spacją. Zapraszam do kontaktu.

  17 zł
  za całość
 • Zlecę pisanie tekstów na bloga naukowego

  Witam. Chętnie podejmę się zlecenia. Z wykształcenia jestem polonistką/dziennikarką. Pracuję jako copywriterka i zajmuję się redagowaniem tekstów. Piszę również bloga o tematyce parentingowej: www.mamaspace.pl. Proponuję stawkę 80 zł netto. Zapraszam do kontaktu.

  80 zł
  za sztuka
 • Artykuły/ blog na portal internetowy w tematyce dziecko/rodzice

  Witam. Chętnie podejmę się zlecenia. Z wykształcenia jestem polonistką/dziennikarką. Pracuję jako copywriterka i zajmuję się redagowaniem tekstów. Piszę również bloga o tematyce parentingowej: www.mamaspace.pl. Zapraszam do kontaktu.

  30 zł
  za 1000 znaków
 • Pisanie tekstów na bloga psychologicznego.

  Witam, chętnie podejmę się współpracy. Nie mam wykształcenia psychologicznego, ale ostatnio pisałam kilkanaście tekstów na bloga psychologicznego, które były sprawdzane przez terapeutkę pod względem merytorycznym. Autorka bloga, była zadowolona ze współpracy. Tematyka, którą poruszałam w pisanych przeze mnie artykułach to m.in.: depresja, nerwica, fobia szkolna, lęk paniczny, lęk wolnopłynący, zaburzenia psychosomatyczne. Z wykształcenia jestem polonistką/dziennikarką, na co dzień pracuję jako copywriterka/redaktorka i piszę bloga dla mam www.mamaspace.pl. Nie mam wykupionego pakietu max na Oferii dlatego nie widzę adresu e-mail, który Państwo podali. Bardzo proszę o wiadomość prywatną z adresem wówczas podeślę teksty, które dotychczas pisałam. Zapraszam do kontaktu.

  16 zł
  za 1000 znaków
 • Transkrypcja nagrania wywiadu 1 godzina

  Witam, chętnie podejmę się współpracy. Z wykształcenia jestem polonistką/dziennikarką, na co dzień pracuję jako copywriterka/redaktorka i piszę bloga dla mam www.mamaspace.pl. Zapraszam do kontaktu.

  100 zł
  za całość
 • Przepisywanie, redakcja tekstów na bloga copywriter

  Witam, chętnie podejmę się współpracy. Z wykształcenia jestem polonistką/dziennikarką, na co dzień pracuję jako copywriterka/redaktorka i piszę bloga dla mam www.mamaspace.pl. Ostatnio pisałam artykuły z pogranicza psychologii i medycyny. Mogę przesłać przykładowe teksty. Zapraszam do kontaktu.

  33 zł
  za sztuka
 • Polonista/korektor

  Witam, chętnie podejmę się współpracy. Z wykształcenia jestem polonistką/dziennikarką, na co dzień piszę bloga dla mam www.mamaspace.pl i pracuję jako copywriterka/redaktorka. Zapraszam do kontaktu.

  13 zł
  za strona A4
 • Zlecę pisanie artykułów na bloga (zabawki, artykuły dziecięce)

  Witam, chętnie podejmę się zlecenia. Z wykształcenia jestem polonistką/dziennikarką, na co dzień pracuję jako copywriterka/redaktorka. Tematyka jest mi bliska, ponieważ jestem mamą i piszę bloga skierowanego do mam: www.mamaspace.pl, na którym mogą się Państwo zapoznać z moimi tekstami. Interesuje mnie umowa o dzieło.

  15 zł
  za 1000 znaków