Andrzej Dudek

Toruń

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Andrzej Dudek
Andrzej Dudek
Telefon:
669XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Zajmujemy się produkcją mebli na wymiar jak i wszelkimi konstrukcjami drewnianymi. W każde nasze zlecenie wkładamy całe serce dążąc do jak największego zadowolenia Klienta. Nasz zespół tworzą stolarze i architekci wnętrz dzięki czemu każdy projekt realizowany jest na wysokim poziomie zgodnie z oczekiwaniami i sugestiami naszych Klientów. Wszystkie nasze prace mogą obejrzeć Państwo na stronie : https://www.facebook.com/Stolarz.Andrzej.Dudek/ . Zapraszamy do kontaktu i współpracy !

Słowa kluczowe: Meble na wymiar, konstrukcje drewniane
Realizacje
Zdjęcia i grafika (9)
  • Antresola Drewniana antresola nad kuchnią otwartą na salon. Nasza adaptacja wysokiego pomieszczenia, w którym połączyliśmy drewno i płytę meblową. Jakże funkcjonalna kuchnia, na górze której można w ciszy zasiąść do pracy przy filiżance kawy. Otwarte przestrzenie są coraz bardziej popularne.
  • Szafa przesuwna Szafa przesuwna dwudrzwiowa z lustrem oraz szkłem lacobel.
  • Tapicerowane siedzisko Tapicerowane siedzisko, otwierane do góry tak, aby móc w nim schować przeróżne rzeczy. Drewniane nóżki dodają gracji i szyku.
  • Ława/stolik kawowy Stolik kawowy rozsuwany do rozmiaru ławy pokojowej. Solidna i prosta konstrukcja pozwala z poziomu stolika szybko przenieść się na wymiar ławy/stołu przy którym urządzimy nie jedno przyjęcie.
  • Obudowa grzejnika Drewniana zabudowa grzejnika z ujściami ciepła. Dekoracyjny i praktyczny element dla Twojego domu !
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()