CASTOR FIBER ROZRYWKA - Andrzej Bober

Skawina

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Andrzej Bober
Andrzej Bober
Telefon:
608XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
KOPERNIKA, 17B/36
32-050

Skawina

Podgląd

Posiadam różnorodny materiał muzyki do tańca, aparaturę nagłośnieniową i oświetleniową.
W zależności od potrzeb prowadzę imprezy (również karaoke), gram i śpiewam na żywo, sam lub w kilkuosobowym zespole. Wykonuję muzykę kościelną (np. oprawa uroczystości ślubnych), jak również gram do błogosławieństwa Młodej Pary przed wyjściem z domu.
Realizuję również zlecenia nietypowe. Gram na dużych imprezach jak i na domówkach. Jestem elastyczny zarówno co do zleceń jak i ich ceny. Zapraszam do kontaktu.

Słowa kluczowe: Didżeje, dj na wesele, oprawa muzyczna, dj wodzirej na wesele, recitale, koncerty, prowadzenie, konferansjer
Umiejętności
  • śpiew gitara konferancjerka DJ organizacja imprez karaoke oprawa

    Zaawansowany (38 lat)

Doświadczenie
  • SCENA TO MÓJ DRUGI DOM (wrzesień 1979 - obecnie)

    KAŻDE WYMAGAJĄCE WSPÓŁPRACY Z MIKROFONEM: NIEOGRANICZONY, W ZALEŻNOŚCI OD POTRZEB. ORGANIZUJĘ, WYKONUJĘ, PROWADZĘ, GRAM, ŚPIEWAM, BAWIĘ

Warunki współpracy
  • Proponuję wysokiej jakości profesjonalne usługi w zakresie szeroko pojętej rozrywki. Organizuję, prowadzę i wykonuję samodzielnie muzykę. Gram śpiewam odtwarzam w razie potrzeby prowadzę karaoke dla nawet bardzo dużej publiczności. Śpiewam na uroczystościach ślubnych, na weselach, na imprezach okolicznościowych dopasowując repertuar do gustu gości, lub do zamówienia. Gram na żywo, oczywiście wraz z zespołem w czasie błogosławieństwa Młodej Pary. Prowadzę jako konferansjer imprezy artystyczne, kulturalne, biznesowe itp. Jestem otwarty na zlecenia nietypowe, nowe wyzwania i rzeczy trudne. Jestem elastyczny jeśli idzie o ceny moich usług. Posiadam własne nagłośnienie, oświetlenie i efekty. Zapraszam do kontaktu.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()