Amplifier

Białystok

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Amplifier
Amplifier
Telefon:
793XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Firma Amplifier zajmuje się tworzeniem stron internetowych, aplikacji mobilnych oraz narzędzi do ich tworzenia.
Pierwszym projektem który przyniósł sukces, był projekt SQLite-sync.com – narzędzia umożliwiającego pracę aplikacjom bazującym na danych w trybie offline a następnie wysyłania/odbierania danych z serwera. Projekt pozwolił nawiązać współpracę z innymi firmami i umożliwił uczestnictwo w ciekawych i rozwojowych projektach.
Kolejną płaszczyzną na której działa firma Amplifier jest tworzenie aplikacji opartych o technologię iBeacon. Systemy GPS nie działają wewnątrz budynków z prostego powodu. Sygnał z satelitów GPS nie dociera do odbiornika oddzielnego dachem, ścianą. Opracowaliśmy technologię umożliwiającą wykluczającą użycie sygnału GPS a pozwalającą  z dokładnością do 10cm nawigować wewnątrz budynku. Technologia iBeacon otwiera drogę do wielu dotąd nieosiągalnych celów.
Oprogramowanie tworzymy z wykorzystaniem głównie technologii .NET. Korzystamy z zalet jakie daje chmura Microsoft AZURE dzięki czemu nasze oprogramowanie jest w pełni skalowalne przy niskich kosztach.
Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania dla platformach mobilnych (pierwsze programy pisaliśmy  jeszcze na PalmOS). iOS – tutaj korzystamy z Objective-C i SWIFT. Android to JAVA (którą również czasem wykorzystujemy do innych projektów niż tylko aplikacje dla Android). Nie boimy się rozwiązań „crossplatform” – XAMARIN, czy HTML5 i Cordova– to wygodne i często całkowicie wystarczające platformy.

Słowa kluczowe: Programowanie, specjaliści programowanie, usługi programistyczne, programiści, programista,
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()