Rzetelnie i fachowo! - Altart Intermedia

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Altart Intermedia
Altart Intermedia
Telefon:
600XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Nasza firma istnieje od 2006 roku. Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych, aplikacji dedykowanych, projektów graficznych, filmów Video i fotografii .

Słowa kluczowe: Tworzenie stron internetowych, tworzenie sklepów internetowych, CMS, grafika, fotografia, video
Realizacje
WWW (7)
 • Ico_small_web
  http://www.prideofpoland.pl Cena Powyżej 5000 zł
  W lutym 2009 zakończyliśmy pracę nad stroną internetową dla jednej z najbardziej prestiżowych aukcji koni arabski na świecie Pride Of Poland. Podstawą strony jest system newsów i artykułów na temat aukcji. Dodatkami jest katalog koni, które były wystawione na aukcji z wideo do każdego konia i prosty sklep internetowy.
 • Ico_small_web
  http://www.apan.waw.pl Cena Do 5000 zł
  Jesteśmy dumni, że mogliśmy stworzyć serwis informacyjny dla Archiwum Polskiej Akademii Nauk. Strona zbudowana jest na Drupal CMS i zawiera kilka ciekawych rozwiązań takich jak: katalog archiwalny, galerie, dział wideo i system newsów.
 • Ico_small_web
  http://www.stolpolski.pl Cena Do 4000 zł
  W październiku 2008 stworzyliśmy stronę internetową dla jednego z największych w Polsce producentów wędlin firmy Stół Polski. Strona jest postawiona na silniku Drupal CMS i zawiera pełen katalog produktów firmy.
 • Ico_small_web
  http://www.selfmailer.pl Cena Powyżej 5000 zł
  W pełni flashowa strona opierająca się na poklatkowych animacjach przedstawiających rozkładanie się kopert. Każda animacja składa się z około 30 zdjęć wykonanych przez Nas osobiście. Selfmailer to swoisty rodzynek w naszym portfolio, który pokazuje wszechstronność naszej firmy.
 • Ico_small_web
  http://www.out-line.com.pl Cena Do 4000 zł
  Flashowa strona dla warszawskiej agencji outdoorowej Out-Line jest kolejnym przykładem prostej wizytówki z tzw. "haczykiem". Prosta galeria zdjęć, przesuwalne gadżety, kawa zostawiająca odciski, powiększjąca się mapka czy zegar sprawiają, że ogladający nie nudzi się i z chęcią prześle linka do tej strony swoim znajomym jako ciekawostkę. Strona jest wykonana we flashu z użyciem Action Script 2.0. Obrazki do galerii ładowane są w trakcie oglądanie strony dzieki czemu nie musimy czekać zbyt długo na załadowanie się pierwszych treści. Pamiętajmy, że najważniejszy jest pomysł i to on wyrózni naszą stronę w jakże zapchanej przestrzeni Internetu.
Pracownicy
 • Hubert Zieliński
  Hubert Zieliński

  Prawdziwy artysta. Studiował fotografię w Łódzkiej Filmówce. Genialnie łączy umiejętności fotografa i grafika. Dzięki jego projektom nasza firma może oferować Państwu produkty, które wizualnie są na najwyższym światowym poziomie.

 • Grzegoż Nowak
  Grzegoż Nowak

  Świetny fachowiec płynnie poruszający się w różnych technologiach. Studiował matematykę i informatykę w Warszawie. Umysł ścisły i wyjątkowa skrupulatność sprawiają, że jest godnym zaufania projektantem aplikacji oraz szefem programistów w naszej firmie.

 • Marcin Dudzicki
  Marcin Dudzicki

  Od lat związany z pracą przy projektach internetowych. Założyciel firmy Altart Intermedia zdobywał doświadczenie w firmie Noria sp. z o.o. Studiował filozofię i zarządzanie w Warszawie. Połączenie wiedzy w tematyce internetowej i graficznej z umiejętnością przekazywania skomplikowanych technicznych informacji językiem zrozumiałym dla wszystkich sprawią, że praca z nasza firmą będzie przyjemnością.

Warunki współpracy
 • Ze względu na rozpiętość naszej oferty warunki współpracy na każde zlecenie są uzgadniane indywidualnie podczas tworzenia wstępnej oferty.

  Wdrażamy rozwiązania oparte na takich technologiach, jak:

  - PHP + MySQL
  - CMS Drupal + Umiejętność pracy z wieloma zewnętrznymi oraz własnymi modułami
  - Flash + Flex Framework + Papervision3D (3D Engine) + JiglibFlash (3D Physics Engine)
  - Javascript + jQuery Framework + AJAX

  Mamy doświadczenie w sprawnym i umiejętnym łączeniu powyższych techniki w ramach jednego projektu.

  Głównym wyznacznikiem tworzonych przez nas aplikacji jest ich ich plastyczność i możliwość rozwoju. Zdajemy sobie sprawę, że mało który, profesjonalny, produkt kończy swój żywot po pierwszym etapie.
  Rozumiemy potrzebę rozwoju, dlatego też uważnie wdrażamy każdy aspekt projektu tak, żeby jego kolejne rozbudowy nie pociągały za sobą coraz większych kosztów, dłuższego czasu oczekiwania na wykonanie i drastycznego zmniejszenia stabilności aplikacji.

  Więcej informacji oraz portfolio na naszej stronie www.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()