Zmieniamy świat dla Ciebi - Alicja Olech

Warszawa

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Alicja Olech
Alicja Olech
Telefon:
606XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

K A M E L E O N – Kreatywne Studio Projektowania Wnętrz

tworzy młody zespół, który wyróżnia się twórczym podejściem do pracy, ogromnym zapałem i profesjonalizmem.

Dołożymy wszelkich starań, by wnętrze Państwa domu stało się idealną przestrzenią do życia i wypoczynku. KAMELEON posiada wiele kreatywnych pomysłów, którymi z chęcią się z Państwem podzieli.

Każde wnętrze jest dla nas nowym wyzwaniem,
a Państwa marzenia są naszą inspiracją.

Inwestycje projektowe mogą być zlokalizowane w  dowolnych miejscach w kraju, jak i za granicą w ramach projektu „na odległość”.  Do tej pory projekty były realizowane przede wszystkim w województwie mazowieckim (w Warszawie i okolicach, Ostrołęce) i zachodniopomorskim (w Koszalinie, Kołobrzegu i okolicach). Obecnie pracujemy też nad projektami w Moskwie i Kijowie.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej:
http://www.kameleon-projektowanie.com/

i strony na facebook'u:
https://www.facebook.com/KameleonInteriorDesign

Słowa kluczowe: Projektowanie wnętrz poznań, aranżacje wnętrz koszalin, nowoczesne wnętrza, projektant wnętrz warszawa, projektowanie wnętrz kołobrzeg, projektowanie wnętrz warszawa
Realizacje
Zdjęcia i grafika (3)
  • dom Moskwa - hol wejściowy Prosta, minimalistyczna wręcz stylistyka. Materiały użyte w projekcie to w większości naturalne elementy takie jak kamień - trawertyn, beton, naturalna zieleń w postaci roślin oraz drewno-merbau. Dla ożywienia kompozycji wprowadzona została "przestrzeń wodna" pod schodami półkowymi.
  • sypialnia w naturalnych barwach Chcąc stworzyć sypialnię, która idealnie wkomponuje się w apartament z widokiem na morze, zaproponowaliśmy naturalne materiały: drewno, modny beton, dywan, którego faktura przypominać miała piasek. Przesuwne drzwi wychodzą na taras, z którego widok stanowi najlepszy element dekoracyjny. Eleganckie wnętrze dopełniają dodatki w kolorze koralowym i fotele Heart Cone.
  • pracownia - pokój artysty Nowe pomieszczenie to nowe wyzwanie, tym razem jest nim warsztat młodego wszechstronnego artysty, który mógłby realizować swoje wszystkie pasje w jednej wygodnej i pięknej pracowni. Wnętrze zostało stworzone w tonacji spokojnej: biało-szarej, która została przełamana paletą kolorów: żółtego i turkusu. Obie te barwy mają w sobie dużą dawkę energii, która sprzyja twórczej aurze. Ścianę akcentową zdobi fototapeta, której motywem jest stara kamienica. Pomieszczenie stanowi hybrydę wnętrzarskiego retro i nowoczesności. Nad biurkiem zamontowana została tablica samoprzylepna, na której można zapisywać notatki. Miejsca do przechowywania zostały wtopione w kącik przy oknie, którego najważniejsze miejsce stanowi siedzisko - idealne miejsce relaksu z ciekawą książką. Pomieszczenie jest oświetlone lampami na wysięgniku.
Zakres działania
  • Architekci wnętrz  z Warszawy

    Architektura wnętrz, aranżacja wnętrz, projektowanie wnętrz, architekt wnętrz, usługi projektowania wnętrz, projektant wnętrz

Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z moim udziałem ()