Montaż i Serwis - Alex Autogaz

Leszno

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Alex Autogaz
Alex Autogaz
Telefon:
516XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Auto Gaz Maciejewski to firma z tradycjami. Posiadamy 15-letnie doświadczenie! Wieloletnie doświadczenie w zakresie świadczenia usług montażu instalacji gazowych nauczyło nas, że jakość naszych produktów i działań oraz ogromne zaangażowanie są miarą sukcesu. Ciężko pracujemy, by ów sukces osiągnąć, by powoli stawał się on naszą zawodową codziennością.

Zespół warsztatu Auto Gaz Maciejewski tworzą wykwalifikowani specjaliści w dziedzinie montażu instalacji LPG, którzy mądrze doradzają i profesjonalnie zajmują się Państwa samochodami. Pracownicy naszej firmy wciąż się doszkalają, by móc realizować w pracy najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu mechaniki samochodowej.

Firma Auto Gaz Maciejewski specjalizuje się montażem i serwisem samochodowych instalacji gazowych. Bez względu na ilość przejechanych kilometrów, zapewniamy Państwu dwa lata gwarancji na wszystkie instalacje gazowe. Oferujemy ponadto diagnostykę komputerową i przeglądy.

Gwarantujemy pełen profesjonalizm i zaangażowanie, co widać po efektach naszej codziennej pracy.

Auto Gaz Maciejewski to profesjonalny montaż instalacji LPG, to fachowy serwis instalacji gazowych we wszystkich typach samochodów. Jeżeli jeszcze nie posiadasz auto-gazu, to zgłoś się do nas! Instalacje LPG to nasza specjalność.

Nasza firma montuje instalacje gazowe dla klientów z takich miast jak Śmigiel, Gostyń, Głogów, Kościan, Leszno, Rawicz, Śrem i Wschowa.

Na wszelkie Państwa pytania chętnie odpowiemy.

Zapraszamy do siedziby firmy!

Słowa kluczowe: Instalacje gazowe leszno, autogaz leszno, auto gaz leszno, lpg leszno, lpg śrem, lpg wschowa, instalacje gazowe, instalacje lpg, lgp, montaż instalacji gazowych, serwis instalacji gazowych leszno
Realizacje
Zdjęcia i grafika (11)
Pracownicy
 • Łukasz Maciejewski
  Łukasz Maciejewski

  alex-2009@wp.pl

Dyplomy i certyfikaty
 • Ic Gaz
  Ic Gaz (styczeń 2010)

  Certyfikat dla Alex Autogaz

 • Certyfikat KME
  Certyfikat KME (kwiecień 2007)

  Certyfikat dla Alex AutoGaz

Sprzęt i wyposażenie
 • System Wtrysku sekwencyjnego Lovato
  System Wtrysku sekwencyjnego Lovato

  ...to nowy, funkcjonalny, wydajny i oszczędny wielopunktowy system wtrysku sekwencyjnego. Sterownik dający możliwość łatwiejszej instalacji i obniżenia kosztów jest w stanie przetworzyć w bardzo zaawansowany sposób sygnały z systemu benzynowego, powodując iż sygnał MAP jest już nie potrzebny. Wprowadzona nowa listwa wtryskowa może być zastosowana w wersji z 4 wtryskiwaczami jak i również w wersji 2+2 dla siłowników BOXER oraz innych specyficznych silników. Ponadto, na listwie zabudowany został czujnik temperatury i ciśnienia gazu.

 • Sekwencyjny Wtrysk Gazu Landirenzo
  Sekwencyjny Wtrysk Gazu Landirenzo

  Firma Landi Renzo SPA, założona w 1954, jest największą spółką w ramach grupy Landi. Już od przeszło pięćdziesięciu lat, jako jeden z głównych producentów światowych w dziedzinie systemów na LPG i metan do napędu pojazdów, Grupa Landi podąża wytyczoną ścieżką ewolucyjną, która doprowadziła do rozwoju wysoce zaawansowanych technologii i know how mających na celu realizację głównej misji firmy oraz do stworzenia i rozwoju dużej grupy przemysłowej, która składa się z wielu przedsiębiorstw oraz filii we Włoszech jak i za granicą. W istocie rzeczy, poprzez wszystkie te lata Grupa Landi koncentrowała się silnie na umocnieniu swojej obecności na rynkach światowych, która w efekcie zsumowała się z pierwotnymi firmami włoskimi: główną Landi Renzo, historyczną spółką Landi srl założoną jeszcze w latach 30-ych oraz firmą MED.

 • GAS EQUIPMENT BRC
  GAS EQUIPMENT BRC

  M.T.M. to włoska firma z siedzibą w Cherasco (Cuneo) posiadająca prawa do znaku towarowego BRC Gas Equipment. Jest ona światowym liderem w produkcji i sprzedaży komponentów oraz kompletnych systemów zasilania gazem. Firma M.T.M. - BRC Gas Equipment powstała w roku 1977 i od tego czasu obserwujemy jej dynamiczny rozwój. W ciągu kilku lat stała się jednym z najważniejszych producentów systemów wykorzystujących paliwa alternatywne. Pierwszy etap rozwoju firmy związany głównie z produkcją wielozaworów - zakończył się w latach osiemdziesiątych, od kiedy to M.T.M. - BRC Gas Equipment rozpoczęła produkcje pełnej gamy produktów GPL/metan, lokując się tym samym w światowej czołówce technologicznej.

Osiągnięcia
 • Posiadamy 15-letnie doświadczenie! (styczeń 2012)

  Auto Gaz Maciejewski to firma z tradycjami. Posiadamy 15-letnie doświadczenie! Wieloletnie doświadczenie w zakresie świadczenia usług montażu instalacji gazowych nauczyło nas, że jakość naszych produktów i działań oraz ogromne zaangażowanie są miarą sukcesu. Ciężko pracujemy, by ów sukces osiągnąć, by powoli stawał się on naszą zawodową codziennością.

Aktualności
 • Lubryfikatory (styczeń 2012)

  Czym jest Lubryfikator? Jest to płyn ochronny o specjalnie dobranym składzie. Lubryfikator ma za zadanie ochronić zawory i ich gniazda przed wypaleniem, spowodowanym intensywnym użytkowaniem pojazdu.

  Pierwotnie Lubryfikatory przeznaczone były do samochodów gaźnikowych bez katalizatora. Dziś nadaje się im sens bardziej ogólny i stosuje się je jako środków przedłużających sprawność części, które podczas wykonywania pracy, osiągają bardzo wysokie temperatury. Mowa tu głównie o silnikach zasilanych LPG i CNG – brak im bowiem dodatków ochronnych.
  Choć krążą po świecie opnie, że stosowanie Lubryfikatorów nie jest konieczne i że stają się one dziś tylko marketingowym dodatkiem, to zespół naszych specjalistów z własnego, wieloletniego doświadczenia wie, że środki smarne bywają jedynym ratunkiem dla silników podatnych na przyspieszone zużywanie zaworów i gniazd.
  Zewnętrzna lubryfikacja stanowi dodatkową ochronę silnika. Warto zadbać o serce naszego samochodu!

 • Montaż instalacji LPG (styczeń 2012)

  Auto Gaz Maciejewski jest specjalistą od montażu instalacji LPG. Montujemy tylko instalacje, które posiadają krajowe oraz europejskie atesty bezpieczeństwa. Wszystkie sprawdzamy dodatkowo w naszym warsztacie. Uwadze naszych specjalistów nie umknął dotychczas żaden szczegół! Atestowane produkty pozwalają naszym klientom bezboleśnie przechodzić każdą kontrolę oraz wszelkie przeglądy techniczne. Pojazd oddany w nasze ręce zostanie na pewno bezzwłocznie dopuszczony do ruchu.
  Nasze produkty oraz specjalistyczne usługi zapewniają klientom bezpieczeństwo – systemy LPG posiadają bowiem liczne zabezpieczenia mechaniczne i elektryczne.
  Nowoczesne metody pracy i regularna konserwacja w naszym salonie sprawią, że korzystanie z instalacji LPG stanie się wyłącznie przyjemnością.
  Do każdego montażu instalacji gazowej pokrowiec na koło zapasowe gratis.

 • Wymiana zbiorników LPG (styczeń 2012)

  Aby móc długo cieszyć się sprawnym zbiornikiem LPG musimy wiedzieć, jak używać go w sposób odpowiedni. Zbiornik powinien być przede wszytki oryginalny i tym samym dobry jakościowo. Dodatkowo jednym z ważniejszych zabiegów wykonywanych na zbiorniku jest jego montaż. Profesjonalna obsługa mechanika gwarantuje połowę sukcesu w użytkowaniu.
  Jeżeli chodzi natomiast o samo użytkowanie to bardzo ważną kwestią okazuje się tankowanie. Wybór niesprawdzonych stacji paliwowych może zakończyć się szybszym zużyciem materiałów eksploatacyjnych nie tylko naszej instalacji, ale również innych części naszego samochodu.
  Kiedy jednak przychodzi moment wymiany zbiornika, to ważne by skorzystać z usług doświadczonych mechaników i dobrego, sprawdzonego warsztatu – Auto Gaz Maciejewski oferuje najwyższej jakości usługi. Sprawiedliwie i obiektywnie oceniamy stan zbiorników LPG. W sytuacji prawidłowego użytkowania sprzętu, zalecamy wymianę zbiorników co 10 lat. W ofercie posiadamy zbiorniki walcowe i toroidalne

 • Serwis gwarancyjny (styczeń 2012)

  Serwis gwarancyjny
  oferujemy 2 lata gwarancji na wszystkie instalacje gazowe
  w celu zachowania dwuletniej gwarancji niezbędne są 3 przeglądy:
  po przebyciu 1.000 km – I przegląd jest bezpłatny
  po przebyciu 10.000 km – II przegląd jest płatny: 50 zł
  po przebyciu 20.000 km. – III przegląd jest płatny: 70 zł. – dodatkowo wymiana filtra fazy ciekłe
  po przebyciu 40.000 km wymieniamy fazę ciekłą i lotną

  Wszystkie usługi w ramach gwarancji zostaną wykonane profesjonalnie. Uwzględniamy indywidualne potrzeby naszych klientów i ich samochodów.

Warunki współpracy
 • Dla klientów korzystających z usług instalacji gazowych oferujemy, poza pakietem usług
  gwarancyjnych, szereg usług pogwarancyjnych: diagnostykę komputerową i przeglądy.
  Nasi serwisanci, dzięki dwuletniej opiece gwarancyjnej, będą mogli szczegółowo zaznajomić się z Państwa auto gazem. Dzięki temu każda późniejsza konsultacja wiązać się będzie nie tylko z mniejszym nakładem finansowym, ale również z oszczędnością Państwa czasu.
  Zajmujemy się montażem i serwisem samochodów wszystkich marek. Pozwala nam na to
  ogromna wiedza i wieloletnie doświadczenie. Wciąż się dokształcamy, dlatego w swojej pracy stosujemy najnowsze technologie. Dbamy ponadto o jakość sprzętu, z którego korzystamy w naszej codziennej pracy.
  Montaż instalacji gazowych to nasza specjalność, dlatego warto nam zaufać. Gwarantujemy wysoką jakość usług.
  Auto Gaz Maciejewski – fachowy montaż i serwis instalacji gazowych!

Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()