Urodziny marzeń - Aleksandra Kulczycka

Gdynia

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Aleksandra Kulczycka
Aleksandra Kulczycka
Telefon:
050XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Zorganizujemy wspaniałe przyjęcie urodzinowe w Państwa domu lub innym wskazanym przez Państwa miejscu na terenie Trójmiasta i okolic!

Posiadamy bogatą ofertę urodzinową, która aż kipi od nowych, ciekawych pomysłów na super zabawę w gronie kolegów i koleżanek jubilata! Wiemy, że urodziny to najważniejszy dzień w roku dla Waszej pociechy, dlatego każde zorganizowane przez nas przyjęcie jest niepowtarzalne. Robimy wszystko, aby dostosować je odpowiednio do potrzeb i zainteresowań małego jubilata.

Na organizowanych przez nas przyjęciach nad dziećmi czuwają doświadczeni animatorzy z wykształceniem pedagogicznym. Łączą pracę ze swoją pasją, zarażając innych dobrym humorem i niepowtarzalnymi pomysłami na świetną zabawę.

Pozwól nam spełnić marzenia Twojego dziecka! Wspólnie z Urodzinolandią goście Twojego dziecka przeżyją niezapomnianą przygodę i będą się świetnie razem bawić!

Zajmujemy się także obsługą innych uroczystości, podczas których potrzebują Państwo kogoś, kto zajmie najmłodszych gości – np. podczas wesel i innych imprez okolicznościowych.

DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ ZAPRASZAMY NA WWW.URODZINOLANDIA.PL

Słowa kluczowe: Urodzinki dla dzieci, urodzinolandia, animatorzy, urodziny, wesela
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()