Robię to co kocham! - Aleksandra Krzyzek

Dąbrowa Górnicza

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Aleksandra Krzyzek
Aleksandra Krzyzek
Telefon:
605XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Moje działanie to pomoc ludziom. Jestem terapeutką, posiadam certyfikację z hipnoterapii oraz uzdrawiania metodą Reiki. Pasjonuję się filozofią uważnego życia, ezoteryką, rozwojem duchowym. Zajmuję się terapią ciała, umysłu i duszy. Specjalizuję się w holistycznej (całościowej,kompleksowej) terapii, która łączy różne techniki w sposób najodpowiedniejszy dla konkretnej osoby, której pomagam. Stosuję elementy psychoterapii, hipnozy, relaksacji, muzykoterapii, zabiegi energetyczne, recall healing,masaż , świecowanie uszu, masaż malezyjski itp aby wprowadzić spokój i harmonię, równowagę emocjonalną i energetyczną oraz by dotrzeć do podświadomego, pierwotnego źródła problemu. Dzięki temu działam nie tylko na objawy ale przede wszystkim pomagam pozbyć się ich przyczyn. Jeśli potrzebujesz wsparcia w sprawach takich jak: poprawa samopoczucia, poznanie i  przyczyn oraz eliminacja chorób i dolegliwości, wzmocnienie witalności, szybsza rekonwalescencja, zmiana nawyków, rozwój osobisty, fobie, lęki, samodoskonalenie,budzenie kreatywności i wiele innych to zapraszam do kontaktu. Jedną z dziedzin na której się opieram to Totalna Biologia wg której przyczyny naszych dolegliwości sa ukryte w podświadomości i zakodowane przez jakąś sytuację stresową z której nawet możemy sobie na co dzień nie zdawać sprawy.
Czy przyszło ci do głowy jakby to było zmienić swoje dotychczasowe życie? Pozbyć się stresu, negatywnych emocji, wybrać się w podróż wgłąb siebie i odkryć swoje prawdziwe Ja? Zacznij żyć szczęśliwie teraz!
Hobbystycznie zajmuje się redagowaniem tekstów oraz projektami graficznymi.

Słowa kluczowe: Hipnoza, masaż, terapia, tarot, numerologia, reiki, uzdrawianie, mindfulness, cv, redagowanie, przepisywanie, graficzne,
Umiejętności
 • arteterapia

  Zaawansowany (4 lata)

 • hipnoza

  Średniozaawansowany (1 rok)

 • terapie naturalne

  Średniozaawansowany (1 rok)

 • terapia

  Zaawansowany (4 lata)

Warunki współpracy
 • * 1 wizyta konsultacyjna + indywidualny szczegółowy harmonogram terapii (wysyłany na maila) BEZPŁATNA

  * możliwość realizacji usług na odległość via skype lub mail (on line)  * płatność gotówką lub przedpłata na konto

Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z moim udziałem ()