Aleksandra Koćwin

Ruciane-Nida

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Aleksandra Koćwin
Aleksandra Koćwin
Telefon:
609XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Cześć! Nazywam się Aleksandra i pracuję z mojego wirtualnego biura :)

Zajmuję się wspieraniem małych i dużych przedsiębiorców. Pomagam moim  klientom we wprowadzeniu równowagi oraz  zbudowaniu silnej marki.  Poświęcam im czas, którego im brakuje, aby mogli skupić się na tworzeniu  nowych projektów. Jestem osobą odpowiedzialną, konkretną i terminową, a  moja praca opiera się na planowaniu i dokładności. Zatrudnij wirtualną  asystentkę i deleguj zadania, na które nie masz czasu lub ochoty.  
Jak mogę Ci pomóc? W mojej ofercie znajduje się między innymi:

* Office management: zarządzanie bazami danych, obsługa poczty elektronicznej, wystawianie faktur, rekrutacja pracowników, prowadzenie kalendarza, pomoc w organizowaniu podróży służbowej, tworzenie prezentacji, konwersja dokumentów
* Obsługa social mediów: aktualizacja Facebooka, prowadzenie grup na Facebooku, ogłoszenia w grupach na Facebooku, zarządzanie profilami na Instagramie, zarządzanie stroną internetową (WordPress).
* Wsparcie sprzedaży:  aktualizacja sklepów internetowych, przygotowywanie opisów produktów na aukcje, tłumaczenia tekstu na aukcje zagraniczne oraz polskie: e-Bay, Amazon, Allegro.
* Copywriting: treści na strony firmowe, artykuły na blogi, teksty po angielsku, opisy produktów i kategorii, informacje prasowe, przygotowanie i wysyłka newsletter’a.

Jeśli interesuje Cię współpraca ze mną napisz do mnie! Odpowiadam na wszystkie wiadomości!

aleksandrawa@gmx.com

Słowa kluczowe: Prace biurowe, prace administracyjne, usługi biurowe
Doświadczenie
 • AWA- Aleksandra Wirtualna Asystentka (czerwiec 2019 - obecnie)

  Wirtualna Asystentka: Zajmuję się wspieraniem małych i dużych przedsiębiorców. Pomagam moim klientom we wprowadzeniu równowagi oraz zbudowaniu silnej marki. W mojej ofercie znajduje się między innymi:
  Office management: zarządzanie bazami danych, obsługa poczty elektronicznej, wystawianie faktur, rekrutacja pracowników, prowadzenie kalendarza, pomoc w organizowaniu podróży służbowej.
  Obsługa social mediów: aktualizacja Facebooka, prowadzenie grup na Facebooku, ogłoszenia w grupach na Facebooku, zarządzanie profilami na Instagramie, zarządzanie stroną internetową (WordPress).
  Wsparcie sprzedaży: aktualizacja sklepów internetowych przygotowywanie opisów produktów na aukcje, tłumaczenia tekstu na aukcje zagraniczne oraz polskie: e-Bay, Amazon, Allegro.
  Copywriting: treści na strony firmowe, artykuły na blogi, teksty po angielsku, opisy produktów i kategorii, informacje prasowe, przygotowanie i wysyłka newsletter’a.

Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z moim udziałem (3)
 • PROWADZENIE KONTA FACEBOOK

  Witam serdecznie. Pracuję jako wirtualna asystentka i podejmę się wykonania zlecenia. W mojej ofercie posiadam usługi social media, takie jak prowadzenie strony na Facebooku i Instagramie. Zapraszam na mój fanpage: https://tinyurl.com/yxmq2h42 Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, napisz do mnie na adres mailowy: aleksandrawa@gmx.com

  Do negocjacji
 • przygotowania katalogu - oferty na meble ogrodowe

  Witam serdecznie! Pracuję jako wirtualna asystentka i z chęcią podejmę się zadania. Lubię przygotowywać oferty handlowe. W mojej pracy zwracam uwagę na detale. Jesli jesteś zainteresowany współpracą, napisz do mnie na adres mailowy: aleksandrawa@gmx.com Pozdrawiam, Aleksandra

  250 zł
  za całość
 • Wprowadzenie rekordów do bazy ok 700

  Witam serdecznie! Pracuję jako Wirtualna Asystentka i w mojej ofercie posiadam prowadzenie i uzupełnianie bazy danych. Jeśli jesteś zainteresowana współpracą ze mną, zapraszam do kontaktu :) aleksandrawa@gmx.com

  0,35 zł
  za rekord