Tworzenie stron www - Aleksander Smolarczuk

Gorzów Wielkopolski

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Aleksander Smolarczuk
Aleksander Smolarczuk
Telefon:
539XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Jestem front-end developerem oraz UX/UI projektantem.
Moim najwyższym priorytetem jest stworzenie łatwej w użyciu strony internetowej z czystym kodem, która wzmacnia markę firmy i zwiększa jej zyski.
Jeżeli strona internetowa nie jest prosta w użytkowaniu, nigdy nie będzie skuteczna. Zwykle użytkownicy odwiedzający witrynę nie mają ani czasu, ani cierpliwości, a przez pierwsze sekundy decydują, czy pozostaną na stronie internetowej, czy pójdą do konkurencji.
Tworzę responsywne strony internetowe, które będą działać na każdym urządzeniu. Upewniam się, że strona będzie działać poprawnie, niezależnie od tego, jakiej przeglądarki używa użytkownik.

Technologie, z którymi pracuję: HTML, CSS, JavaScript, Wordpress

Słowa kluczowe: Tworzenie stron www, tworzenie stron internetowych, strony www, strony internetowe, tworzenie serwisów www
Realizacje
WWW (2)
 • Ico_small_web
  http://poltreppen.de Cena Do 2000 zł
  Ta responsywna strona z nieszablonowym designem została wykonana dla sprzedaży schodów na rynek niemiecki w dwóch wersjach językoych (niemieckiej i rosyjskiej), oraz dla zwiększenia liczby klientów i zamówień. Na stronie jest własnoręcznie zrobiony kalkulator (wycena) ceny schodów.
 • Ico_small_web
  http://treppenpolen.de Cena Do 1000 zł
  Ta strona jest zamówiona przez tego samego klienta, który zamówił poltreppen.de, jako strona satelita dla SEO optymizowania i dla zwiększenia pozycjonowania strony oraz kliknięć w link do głównej strony.
Umiejętności
 • HTML, CSS, JavaScript, Wordpress, web-design

  Zaawansowany (4 lata)

Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()