Z miłości do dzieci - Akademia Dobrej Zabawy Sówka

Wrocław

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Akademia Dobrej Zabawy Sówka
Akademia Dobrej Zabawy Sówka
Telefon:
511XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Kromera 23i
51-163

Wrocław

Podgląd

Niezapomniane imprezy dla dzieci - od małych urodzin po eventy plenerowe - Wrocław i okolice

Niezapomniane urodziny dla najmłodszych, strefy dla dzieci podczas dorosłych przyjęć i spotkań rodzinnych, organizacja dużych i małych imprez firmowych - robimy to i znacznie więcej, sprawdź nas!

Dlaczego właśnie my?
Stawiamy na ludzi, nie na miejsce - gdziekolwiek odbędzie się impreza, nasi doświadczeni animatorzy zadbają o to, żeby każde dziecko było szczęśliwe i uśmiechnięte.

Nasza firma powstała z pasji do rozwoju i miłości do dzieci. Wierzymy, że dzieci są ważne i warto o nie zadbać – między innymi poprzez dostarczanie im wspaniałej i rozwijającej rozrywki. Zatrudniane przez nas animatorki podzielają nasze przekonanie, że radość maluchów to coś, o co warto się postarać.

Mamy doświadczenie zarówno w organizacji imprez, jak i w opiece nad najmłodszymi – także tymi wymagającymi większej troski. Dokładamy wszelkich starań, żeby nasi klienci otrzymali usługę najwyższej jakości – poczynając od najlepszych farb, przez dodatkowe szkolenie animatorek po dostosowywanie się do wszelkich potrzeb i życzeń.

Słowa kluczowe: Przyjęcia dla dzieci, mikołaj, urodziny dla dzieci, strefy dla dzieci, niezwykłe urodziny, animacje dla dzieci, zabawy dla dzieci, klauni, magicy, atrakcje dla dzieci, animatorzy, wesela
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()